هنر و سینما
209 بازدید
مواضع ضد ایرانی مریم رجوی

مواضع ضد ایرانی مریم رجوی

زهرا معینی (عضو سابق فرقه ستیزه جوی رجوی، ساکن آلمان)

پنجم نوامبر ۲۰۱۷

از خانم رجوی باید پرسید: خائن و وطن فروش و مزدور کیست؟ به او می گویم: سالها پیش وقتی از زندان خود ساختۀ شما فرار کردم بخاطر اینکه تمام حقایق درون تشکیلات شما را بر دولت آلمان فاش کردم مسعود رجوی و شما حکم مرگ من را صادر کردید به این دلیل که پرده از روی چهره ی بزک کرده‌ ی شما برداشتم. من در این راه از هیچ چیزی نترسیدم بلکه ایستادم و روی تو و آن سازمان تروریستی تو خط بطلان کشیدم و همچنان هم ایستاده ام.

رجوی

در سال ۲۰۱۶ شاهزاده امیر ترکی الفیصل رئیس سابق دستگاه اطلاعات و ضد اطلاعات عربستان سعودی در شوی مریم قجر در پاریس با اشاره به مریم قجر عضدانلو دو بار این جمله را تکرار کرد: مرحوم مسعود رجوی همسر سابق شما.

بالاخره واقعیت از پس پرده بیرون افتاد و آن هم توسط یکی از اربابان این فرقه و این جای بسی ننگ است که سران فرقه رجوی تا آن روز سر این مسأله سکوت کرده بودند تا اینکه به دست ارباب عربستانی خودشان از آن پرده برداشته شد. ولی همچنان زنده یا مرده بودن مسعود رجوی در پرده‌ای از ابهام است.

ترکی الفیصل

همچنین پس از گذشت نزدیک به چند ماه از انتخاب دولت ترامپ به ریاست جمهوری آمریکا و با اینکه آقای ترامپ موضع گیرهای تندی در مورد مردم ایران گرفت و آن‌ها را تروریسم خواند و ورود آن‌ها را به خاک آمریکا ممنوع کرد خانم رجوی همچنان زیر پرچم آمریکا سینه میزند و در اکتبر۲۰۱۷ پس از موضع گیری دولت ترامپ در مورد برجام و بلافاصله بعد از اینکه سخنرانی آقای ترامپ تمام شد نخست وزیر اسرائیل و پادشاه عربستان سعودی سریع موضع گیری کردند و از این سخنرانی استقبال نمودند. مریم رجوی برای اینکه از این قافله عقب نماند پشت سر این دو نفر بیانیه صادر کرد و از سخنرانی آقای ترامپ استقبال نمود و به شدت مانند سابق خودش را همسو با ترامپ نشان می داد که زمان به رسمیت شناختن ما یعنی سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) به عنوان تنها آلترناتیو و جایگزین دیکتاتوری مذهبی فرا رسیده است!!.

نیوت گینگریچ رئیس سابق مجلس نمایندگان آمریکا

اخیرا در گفتگوی صدای آمریکا با آقای نیوت گینگریچ رئیس سابق مجلس نمایندگان آمریکا و لابی سازمان مجاهدین در آمریکا ، آقای گینگریچ در قسمتی از مصاحبه خود گفت او بر این باور است که ما باید از اپوزیسیون ایران (مجاهدین، یا اسم جعلی آن شورای ملی مقاومت ایران) بخواهیم برای دولت آمریکا جاسوسی کند چون که هدف دولت آمریکا حمله به ایران نیست بلکه فقط از طریق تحریم و فشار بر دولت ایران آن را سرنگون می کنند.

در این رابطه باید به خانم رجوی بگویم شما بی‌شرم شدید که بخاطر رسیدن به حکومت حاضرید سکوت کنید و مردم ایران را قربانی کنید.

شما بخوبی نشان دادید که بویی از انسانیت نبرده اید زیرا می توانستید موضع گیری کنید که مردم ایران تروریست نیستند و می توانستید به اینکه نام خلیج فارس را آقای ترامپ خلیج عربی خواند اعتراض کنید اما شما تنها بفکر خودتان هستید.

خانم رجوی من حاضرم در هرکجای این دنیا که باشد با شما مناظره کنم اگر واقعاً خودتان را تنها آلترناتیو می دانید.

زنان ایران

زهرا معینی عضو سابق مجاهدین خلق ساکن آلمان

لینک های مرتبط :

مصاحبه با خانم زهرا معینی (عضو سابق ارتش آزادیبخش و مجاهدین خلق ـ ساکن آلمان) ـ قسمت هفتم

شاهزاده ترکی الفیصل رابط مریم رجوی با اسرائیل هم شد!!

چرایی عشق ورزیدن جنگ طلبان واشنگتن به مجاهدین خلق

پاریس، شهر عشاق: مجاهدین، جنگ‌طلبان آمریکا، و رژیم‌های طرفدار تجزیه ایران

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=29578

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

چرا انتقال به اشرف ۳؟... مقاله یکی از جداشدگان فرقه رجوی ـ ساکن آلبانی

چرا انتقال به اشرف ۳؟… مقاله یکی از جداشدگان فرقه رجوی ـ ساکن آلبانی

محمدرضا هخامنشیان (نام مستعار) – نجات یافته از حصارهای ذهنی و فیزیکی فرقه رجوی در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *