هنر و سینما
293 بازدید
مجمع عمومی سازمان ملل 2017

دل خوش کردن به این جفنگیات ، سودی برای باند رجوی ندارد!

نویسنده: فریدون اورموی

ارسال به سایت نیم نگاه

فرقه ی وطن فروش رجوی ، سخنان مداخله گرایانه ی دونالد ترامپ تسلیم شده در مقابل امر و نهی های دولت پنهان (مجتمع نظامی – صنعتی آمریکا ) را بشکل زیر منعکس کرده و به همراه آن، تقریبا قسمت اعظم وقت سیمای ضد آزادی خودش را بدان اختصاص داده است :

” دونالد ترامپ  رئیس‌جمهور آمریکا در اولین سخنرانی خود در مجمع عمومی ملل‌متحد رژیم آخوندی را یک رژیم قاتل، جنایتکار و دیکتاتوری فاسد نامید که بزرگترین حامی تروریسم است. وی تأکید کرد که مردم ایران خواهان تغییر هستند “.

اولا تعداد قتل های اشتباهی پلیس همین دولت آمریکا بسیار بیشتر ازاعدام های ایران است و رئیس جمهور چنین کشوری حق استفاده کردن از این اصطلاحات برعلیه یک کشور عضو رسمی سازمان ملل متحد را ندارد!

ثانیا اگر این رئیس جمهور، غم دیکتاتوری را دارد ، دروهله ی اول باید دست از حمایت دیکتاتورهایی را که مثل سنگ زنجیری آمریکا عمل میکنند ، بردارد که نه تنها بر نمیدارد، بلکه حمایتش از آنها روزافزون است!

ثالثا آمریکا و شرکایش بزرگترین تروریزم دولتی را نمایندگی میکنند و اغلب گروه های تروریستی و تکفیری دست ساز خود آنهاست و بنابراین بعنوان رطب خورده ای نمیتواند منع رطب کند!

دونالد ترامپ

در ادامه :

” …حکومت ایران نقابی از یک دموکراسی بر یک دیکتاتوری فاسد است که یک کشور ثروتمند با تاریخچه‌یی غنی را به یک کشور یاغی فقیر تبدیل ساخته است که صادرات اصلی آن خشونت، خونریزی و هرج و مرج شده است. قربانیانی که بیش از همه درد و رنج ناشی از این حکومت را تحمل کرده‌اند مردم خود ایران بوده‌اند “.

منظور این ارباب رجوی ها از نقاب دموکراسی ، وجود انتخابات در ایران است.

اگر این نقاب اهمیتی ندارد ، چرا آنرا به کشورهای زیر دست خود تحمیل نمیکنید تا اقلا ظاهری موجه داشته باشند؟!

شماها با انگل تراشی برای سرمایه گذاری که این ثروت های بالقوه را بالفعل کند و آنرا به سرمایه مولد و اشتغال زا تبدیل کند ، به افزایش فقر و مسکنت مردم ایران – که خود ذاتا از۴۰۰ سال پیش بدست پدرخوانده های اروپایی شما ایجاد شده و توسط دولت آمریکا تشدید یافته – کمک شایانی میکنید!

تحلیلگران مردمی ، در این ۴۰۰ سالی که دچار قهقرا وعقب ماندگی شده ایم ، سهم سلطه گران را ۷۰ در صد و سهم حکومت ها را ۳۰ درصد دانسته اند که با یک حساب ساده و با حتی قبول اینکه جمهوری اسلامی ایران هیچ کار مثبتی نکرده ، میتوانید سهم آنرا در این فقر وفلاکت ۳ درصد بحساب آورده و زمانی که درصدد تنبیه عوامل عقب ماندگی ایران شدید ، ۳ درصد تنبیهات را هم شامل جمهوری اسلامی بکنید!!!!

شما بعنوان رئیس جمهوری که بزودی جازده و به سخنگویی دولت پنهان (نماینده ی یک درصد ثروتمندان آمریکا) ، ذاتا نمیتوانید دلی برای سوزاندن بخاطر مردم ایران داشته باشید!

برای فریب مردم آمریکا و رای دهندگان خود ، برای استتار موقعیت خطرناک و نابسامان آمریکا که ماحصل طمع ورزی ذاتی این یک درصدی ها هست ، گناه را برگردن دیگران نیاندازید!

این خود شما بودید که گفتید که ایران عملا جزو کشورهای معدودی است که با تروریزم مبارزه میکند!!

آیا بهتر نیست این رئیس جمهور غیر نرمال آمریکا بجای این قمپوز درآوردن ها ، فکری برای باز سازی زیر ساخت های خود که یکصد سال از ساخت آنها گذشته و فرسوده شده اند ، بکند؟!

تروریسم

همچنین :

” رژیم ایران به‌جای استفاده از امکاناتش برای بهبود زندگی مردم ایران، سودهای نفتی را خرج کمک به حزب‌الله و سایر تروریستها می‌کند که مسلمانهای بیگناه را می‌کشند و همسایگان را مورد حملات قرار می‌دهند. این ثروت که به‌حق متعلق به مردم ایران است هم‌چنین هزینه دیکتاتوری بشار اسد می‌شود و به جنگ داخلی یمن سوخت می‌رساند و صلح را در سراسر خاورمیانه تضعیف می‌کند “.

دست زدن به یک انقلاب صنعتی متناسب با کشاورزی و شرایط بومی ایران ، مهمترین کار ایرانی ها برای تامین دائم زندگی پر رفاه آینده خواهد بود و اندیشمندان دلسوز ایران هرگز براین نظر نیستند که با تکیه بر درآمد نفت ، زندگی مردم بهبود خواهد یافت ، چنانکه در عرض ۱۰۰ سال گذشته نیافته است!

دولت شما یکی از مهمترین عامل جلوگیری از صنعتی شدن ماست و بنابراین لازم نکرده که اشک تمساح برای ما بریزید!

دیگر اینکه آقای محترم و باند رجوی معلوم الحال :

آیا واقعا مشکل شما دیکتاتوری بشار اسد است یا تحقق خاورمیانه ی بزرگ (از سوی سیستم سرمایه داری و امپریالیستی به سرکردگی آمریکا) که رژیم اسد اولین مانع آنست؟؟!!

و نیز :

” ما نمی‌توانیم بگذاریم یک رژیم جنایتکار این فعالیتهای بی‌ثبات کننده را ادامه بدهد و در عین‌حال موشکهای خطرناک بسازد. ما نمی‌توانیم از توافقی حمایت کنیم که در نهایت به ایجاد یک برنامه اتمی منجر می‌شود “.

شما با توجه به کارنامه ننگین نظام تان ، تعریف نامتناسبی از جنایتکار و تروریزم دارید و گرنه با درآغوش گرفتن جنایتکاران حکومت صهیونیستی ، طرح این صحبت ها خنده دار است!!

ضمنا هم خود ما در پی ساختن سلاح اتمی نیستیم و نه نزدیکترین متحدان ما باین کار رضایت میدهند و بنابراین با بمب اتمی ایرانی که وجود خارجی نداشته و ندارد و تنها درمغز علیل رجوی موجودیت دارد، خودتان را ناراحت نکنید و مخصوصا اینکه با این حرف ها سبب نشوید که شما را بعنوان رئیس جمهور قدرتمندترین کشور جهان ، دروغگوی بزرگی بنامند که عیب است و تنها برای فرقه ی رجوی که اهمیتی ندارد، عیب نیست!

رجوی

 رسانه های باند رجوی ، به سخنان ترامپ که تحت تاثیر صهیونیست قهار حاضر درجلسه ایراد شده ، چنین ادامه میدهد :

” زمان آن رسیده است که تمامی جهان به ما بپیوندند در این‌که از حکومت ایران بخواهیم تا به برنامه کشتار و تخریب خود خاتمه بدهد … تمامی جهان درک می‌کند که مردم نیک ایران خواهان تغییر هستند. رژیم ایران بیش از همه از مردم خودش می‌ترسد “.

مگر تمامی جهان این ادعاهای شرم آور شما را قبول دارند که بشما بپیوندند؟!

بلی!

مردم ایران با قلم ها و قدم های خود در دنیای مطبوعات و همچنین در ایام انتخابات نشان میدهند که اعتقاد ندارند که سیستم اجتماعی و … شان مانند آب غیر متحرک درچاله ای باشد که مضر است!

مردم ایران خواهان آنچنان تغیری هستند که بنفع سلطه گران نباشد و اگر خیال سلطه گری ندارید ، ازاین بابت خاطر جمع باشید!

مریم رجوی

حرف نهائی ام با باند رجوی است!

گرداننده یا گردانندگان این باند مستاصل!

این برادر خود را میبخشند که درنوشته ام التفات کمتری بشما داشتم!

من صلاح دیدم که  به ریشه ها بروم و وضع شما بعنوان تفرعات ناچیز را دراین ریشه ها تشریح کرده و به همراه آن، رابطه ی صادقانه و منطقی ای با خوانندگان خود داشته باشم!

۲۹شهریور سال ۱۳۹۶ خورشیدی

لینک های مرتبط :

دیدار ظریف، موگرینی، تیلرسون و دیگر دیپلمات‌های ارشد ۵+۱ در نشست روز چهارشنبه

بت پرستیدن به از مردم پرست!

بالاخره تکلیف باند رجوی چه میشود؟

شاهزاده ترکی الفیصل رابط مریم رجوی با اسرائیل هم شد!!

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=28561

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

چهره ی این رزمندگان سوری مورد حمایت رجوی را بهتر بشناسیم!

چهره ی این رزمندگان سوری مورد حمایت رجوی را بهتر بشناسیم!

فریدون اورموی (تحلیلگر و پژوهشگر سیاسی) قسمت اول ارسال به سایت نیم نگاه Saturday, March …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *