هنر و سینما
245 بازدید
فرار از زندان رجوی در آلبانی

هفته ای یک فرار از زندان رجوی در آلبانی

تیرانا، آلبانی، نهم سپتامبر ۲۰۱۷

مجید آتش افروز (مستعار) ـ نجات یافته از فرقه رجوی

با سلام به خوانندگان عزیز، قبل از این که هر موضوعی رو بخواهم شروع بکنم می خواهم بگویم که علت انتخاب این موضوع برای چه است.

در این سالیان فیلمهایی دیده ام که یا بر اتفاقات واقعی درست شده و یا بر اساس داستانی بوده که یک نویسنده رو اون کار کرده و یک داستان از فرار یک زندانی ساخته است. ولی این بار داستان بر اساس واقعیت سالیان است که هر کسی عمری را از دست داده اون هم کجا در سیاهچال های فرقه ای که به اسم پیشتاز و یا گوهران بی بدیل و یا هر آنچه که رهبران فرقه دوست داشتند بخاطر اعتقادات شومشان هر فریب کاری را بکار می بردند که نفرات را در دام خود نگه بدارند.

فیلمهای واقعی فرار حالا در آلبانی در سکانسهای مختلف اجرا میشود. هر هفته یکی از زندان فرار میکند. براستی چرا؟ علت دارد. فشارهای روحی و روانی و حتی فیزیکی که به نفرات در بحثهای مریم رجوی وارد میشود.

بحثهای تو خالی سالیان به اسم انقلاب .. انقلابی که برای جنگ با رژیم و سرنگونی بود. آن هم در صحنه نبرد، نه در صحنه آلبانی. توی این روزها که تمام نفرات خواهان بیرون آمدن از فرقه هستند، فقط بخاطر همین فشارهاست که روزانه این فرقه بر نفرات وارد میکند، و هر بار یکی از زندان فرار میکند. آن وقت مریم رجوی با نشستهای متوالی و طولانی و تکرار اراجیف همیشگی برای نفرات، میخواهد مانع از این فرارها بشود.

با تکرار ترفندها و دروغهای قبلی، معلوم است که دیگر چیزی در چنته ندارد، چون همه فهمیده اند که تمام حرفها برای سرنگونی رژیم تو خالی و پوچ از آب در آمدند، و یک دلخوشی داشت که آن هم عربستان بود، ولی او هم آب پاکی را روی دست فرقه ریخت. توی این روزها هر بار در آلبانی میشنویم که فلان نفر فرار کرده است، باز باید از این فرقه و سران آنها سوال کرد که چرا افراد باید از این فرقه فرار کنند و چرا این همه فرار؟ آیا جوابی برای این دارید؟ حتما میخواهید بگوید حلقه ضعیف بودند. خوب بازم چرا حالا و این تعداد زیاد؟ مگه مشکل در نفرات است؟ نه باور کنید مشکل در خود شما هستش که ناصادقانه با نفرات وارد صحبت میشوید، و بخاطر این که نگویید راه را اشتباه آمده اید فقط با دغل بازی میخواهید کارتان را پیش ببرید و خوب هم میدانید این پایان راه است، هر چند که دلتان را با به اصطلاح انتخابات مسئول اول و چرندیات دیگر مشغول کرده اید. دیگر انقلابتان هم خریداری ندارد. پس دیگر دست از سر نفرات بردارید و راحتشان بگذارید. همه چیز تمام شد، باور کنید.

بنیاد خانواده سحر

فرار

لینک های مرتبط :

شش مقاله از رسول جعفری ـ یکی از نجات یافتگان فرقه ستیزه جوی رجوی، ساکن آلبانی

تعریف آزادی و حقوق بشر در مناسبات درونی فرقه رجوی

گشت زنی و کنترل افراد داخل مناسبات حین ورود به شهر تیرانا

برخورد دوگانه ی فرقه رجوی با آزادی پوشش

بیانیه ده ماده ای مریم رجوی

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=28270

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

چرا انتقال به اشرف ۳؟... مقاله یکی از جداشدگان فرقه رجوی ـ ساکن آلبانی

چرا انتقال به اشرف ۳؟… مقاله یکی از جداشدگان فرقه رجوی ـ ساکن آلبانی

محمدرضا هخامنشیان (نام مستعار) – نجات یافته از حصارهای ذهنی و فیزیکی فرقه رجوی در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *