471 بازدید
رجوی

گشت زنی و کنترل افراد داخل مناسبات حین ورود به شهر تیرانا

محمد هاشمی ( از اعضای جدا شده از فرقه رجوی ساکن تیرانا)

تیرانا، آلبانی، اول سپتامبر ۲۰۱۷

چند ماه پیش که در مناسبات بودم و هر از گاهی به خیابانهای مجاور محل استقرار با دوستانم برای قدم زدن میرفتیم، بعد از مدتی که پشت سرمان را نگاه میکردیم دو نفر از مسئولین فرقه را میدیدیم که هر مسیری که ما میرویم ما را دنبال میکنند. چون تازه به تیرانا آمده بودم زیاد مطلع نبودم. بعد که از مناسبات فرار کردم فهمیدم که سران فرقه برای اینکه جلوی رابطه رهاشدگان و ما که آنزمان داخل تشکیلات بودیم را بگیرند و با دیدن هر گونه رابطه با نفراتی که بیرون آمده بودند مارک بی مرزی با رژیم و مزدوری بزنند که در نشستها زیاد از این حرفها میزدند، این تعقیب ها را انجام می دادند.

Tirana

هدف از بیان این موضوع این است که بگویم مدت دو سه ماه است ترددات مسئولین این گروه که رده MO (بالاترین رده در مردان) دارند در خیابانها و کوچه های محل استقرار ما نجات یافتگان و مسیر رفت و آمد افراد داخل مناسبات زیاد شده است و روزانه آنها گشت و کشیک در خیابانها گذاشته اند.

فرقه رجوی

وقتی فکر میکردم که چرا در این شرایط اینقدر تحرکاتشان بالا رفته و گشت و دیدبان گذاشته اند، این نتیجه را گرفتم که خیلی از افراد داخل مناسبات دنبال برقراری رابطه با ما نجات یافتگان هستند که بتوانند اوضاع و احوال را از ما بپرسند که اگر مناسب بود خارج بشوند. از طرفی موج ریزش در مناسبات باعث شده که هم قرنطینه و هم گشت و پست بگذارند. حالا خودتان قضاوت بکنید واقعا اگر سران این فرقه انتخاب را بعهده هر فرد بگذارند و حقوق پناهندگی او را بدهند و آن را چماقی بر سر آنها نکنند و تهمت بریده و مزدور و معتاد و خسرالدنیا والآخره به خوردشان ندهند، هم ما و هم همه شاهد خواهیم بود که تعداد فراریان از تشکیلات دو برابر و یا شاید سه برابر آنهایی که داخل مناسبات هستند میشوند.

تیرانا

میخواستم که همه بدانند که ما رها شده ها از اسارت فرقه ای، تمام تلاش خود را برای آزادی دوستان گرفتارمان از چنگال این تشکیلات خواهیم کرد و دوران گشت زنی و پاییدن و جلو گیری از رابطه ما با دوستانمان به سر آمده است و ما با افشاگری و کمک کردن به دوستان در بندمان در تشکیلات ذره ای کوتاه نمی آییم.

بنیاد خانواده سحر

لینک های مرتبط :

آخرین تیر ترکش فرقه رجوی علیه جامعه نجات یافتگان – استمداد از جامعه جهانی

ترفندهای کثیف رجوی علیه خانواده ها ـ مقاله ی رضا افخمی عضو نجات یافته از فرقه مخوف رجوی، ساکن تیرانا

انعکاس نامه بنیاد خانواده سحر به وزارت کشور آلبانی در رسانه ی آلبانیایی

چرا دوباره مجاهدین (فرقه ستیزه جوی رجوی) به اردوگاه پناه میبرند؟

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=28124

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

جواد فیروزمند

تلاش مذبوحانه فرقه مجاهدین برای پاک کردن گذشته

تلاش مذبوحانه مجاهدین برای پاک کردن گذشته تلویزیون «vizionplus» آلبانی در روز ۲۶ نوامبر ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *