487 بازدید
نادر کشتکار عضو سابق مجاهدین خلق

نامه سرگشاده به نمایندگان محترم سنا و کنگره امریکا

نادر کشتکار، وبلاگ کشتکار، شانزدهم اوت ۲۰۱۷

با سلام و عرض احترام به تمامی نمایندگان محترم سنا و کنگره ایالات متحده امریکا

من یکی از جداشدگان سازمان مجاهدین خلق ایران هستم. اجازه دهید از آنجا که ایرانی بوده و مردمم و نظراتشان را بیشتر از شما  شناخته و حس میکنم که این نامه نه تنها نظر من، بلکه نظراکثریت جامعه ایران است از معرفی شخصی خود بگذرم. من از شما نمایندگان محترم هر دو مجلس می خواهم این نامه را به عنوان نامه ای از طرف یک ایرانی ببینید که که قصد دارد نظر شما را به آثار مخرب سیاست دست زدن به دیدار ، همکاری و تعامل با سران سازمان مجاهدین خلق و نتایج عکسی را که در  بر خواهد داشت، جلب کند.

American politicians

اجازه بدهید گفته هایم را با سخنان وزیر دفاع محترم ایالات متحده آغاز کنم. آقای ماتیس چندی پیش با درایت و واقع بینی خطاب به سیاستمداران امریکا گفتند که “باید اطمینان حاصل کنیم که مردم ایران بدانند با آنها ستیزی نداریم”.

وی همچنین در باره پیامدهای تحت فشار قراردادن مردم ایران هشدار داده و گفته است که چنین سیاستی میتواند ایرانی ها را با حکومت نامحبوب جمهوری اسلامی متحد کند.

Assassination

من در این نامه قصد بررسی آثار، نتایج و یا بازتاب نظرات مردم در رابطه با تحریمهای اقتصادی امریکا  بر وضعیت معیشتی و رفاهی مردم ایران را ندارم.

نکته ای که قصد دارم در این نامه عنوان کنم این است که متاسفانه بخشی از سیاستمداران امریکا بدلیل عدم آگاهی و شناخت از ملت و تاریخ ایران بعضا در رابطه با تغییر رژیم ایران دست به سیاستهایی میزنند که نتیجه ای جز نزدیکتر شدن مردم با حکومت را در پی نخواهد داشت.

MEK

ایجاد رابطه و تعامل با سازمانی که امروزه در بین ملت ایران، تنها به عنوان سازمانی مزدور و وطن فروش یاد میشود از جمله همین سیاستهاست. تعامل با سازمانی که داغ خیانت در همکاری با دولت متجاوز صدام حسین در طول جنگ دو کشور و کشتن و به اسارت گرفتن هزاران تن از هموطنان خودش، را بر پیشانی دارد.

من به شما نمایندگان محترم هر دو مجلس کنگره و سنا اطمینان میدهم که امروزه هیچ گروه، سازمان، اپوزیسیون و شخصی را نامحبوب تر از سازمان مجاهدین خلق به علت خیانت به وطن در بین ملت ایران نخواهید یافت.

صدام حسین

مردم ایران در کارنامه این سازمان جز خیانت به وطن و مزدوری برای کشورهای دیگر، چیزدیگری ندیده و بیاد نمی آورد. از اینرو بطور طبیعی کسانی را هم که با آنها تعامل و همکاری دارند را نمی توانند دوست تلقی کنند و فکر می کنند آنها نیز چه بسا مثل دولت صدام عده ای متجاوز و زیاده خواه باشند.

اکثریت قاطع ملت ایران از استفاده از خشونت متنفر بوده و مخالفند چه این خشونتها از جانب حکومت، به مردم باشد، چه از جانب یک کشور خارجی.

سازمان مجاهدین تنها گروه سیاسی مخالف ایران است که علیرغم دست بردن به خشونت و ترور و در انتها چشیدن طعم شکست ، همچنان برای تغییر حکومت ایران موافق و مشوق سیاستمداران امریکایی برای استفاده از خشونت و برپایی جنگ است.

خودسوزی

جنگی که به هر بهانه ای آغاز شود، از نظر مردم ایران امری سخت غیر قابل قبول است و نتیجه ای جز نزدیکتر شدن مردم با حکومت را در پی نخواهد داشت.
اگر بخواهید طبق رهنمودهای آقای جیمز ماتیس عمل کرده و صداقتتان را به مردم ایران ثابت کرده و به آنها بگویید که دشمنشان نیستید، از من به عنوان یک ایرانی بشنوید که راه را اشتباه میروید.

کنگره

شما اگر واقعا با مردم ایران باشید نمی توانید از بین اپوزیسیونهای سیاسی خارج از کشور به سمت کسانی بروید که سالیان برای یک کشور خارجی و بر علیه ملت خودشان دست به مزدوری زدند، سازمانی که نه تنها هیچ پایگاهی در جامعه نداشته بلکه بشدت مورد تنفر اکثریت جامعه ایرانیان داخل و خارج از کشور است.

حکایت تعامل بین بخشی از سیاستمداران امریکایی با سازمان فوق در رابطه با چگونگی تغییر رژیم، مرا بیاد این ضرب المثل ایرانی می اندازد که

“کوری عصا کش کور دگر شد”

بهر حال اگر می خواهید به نتیجه برسید بایستی برای رسیدن به آن از ابزار صحیح استفاده کنید چون در غیر اینصورت به هدف نمی رسید درست مثل تعامل با سازمان مذکور برای رسیدن به سرنگونی. در پایان بدانید که نزدیکی به این سازمان در نگاه یک ایرانی ، ناخوشایند و مشکوک به احتمال خیانت مجدد است.

آلمان

لینک های مرتبط :

برنامه مجاهدین نظیر طرح داعش در سوریه است

دیدار عناصر جنگ طلب و میلیتاریست امریکایی با مریم رجوی در تیرانا

هدف واقعی “هیات حقیقت یاب امریکایی” در بازدید از کمپ تروریستی مجاهدین خلق در تیرانا

چرایی عشق ورزیدن جنگ طلبان واشنگتن به مجاهدین خلق

پاریس، شهر عشاق: مجاهدین، جنگ‌طلبان آمریکا، و رژیم‌های طرفدار تجزیه ایران

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=27820

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

جواد فیروزمند

تلاش مذبوحانه فرقه مجاهدین برای پاک کردن گذشته

تلاش مذبوحانه مجاهدین برای پاک کردن گذشته تلویزیون «vizionplus» آلبانی در روز ۲۶ نوامبر ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *