401 بازدید
اسارتگاه فرقه رجوی در آلبانی

نویسنده : ب.ح (جدا شده از فرقه مجاهدین ـ ساکن تیرانا): فرقه رجوی و باتلاق آلبانی

نویسنده : ب.ح ـ جدا شده از فرقه مجاهدین ـ ساکن تیرانا ، آلبانی

Sunday, July 23, 2017

ارسال به سایت نیم نگاه

در این روزها از جاهای مختلف می شنوم که سران فرقه مجاهدین سعی دارند تا فشار را روی نفراتی که از فرقه جداشده اند و در تیرانا به زندگی عادی خودشان مشغول هستند بیشتر کنند تا به فرقه کمک مالی کنند!!

 این همان سازمانی است که برای هر سخنران و سیاستمدار پیر و بازنشسته امریکایی و اروپایی در نشست ها ، میتینگ ها و شوهای تکراری ـ سالانه صدها هزار یورو می دهد و میلیونها دلار نیز خرج هزینه مراسم ها می کند. حال مریم رجوی ادعا می کند سازمان نیاز به کمک مالی جداشدگان دارد. عجبا جداشدگانی که با کمترین کمک هزینه پرداختی سران فرقه و در بدترین وضعیت روزگار را سپری می کنند. باید به مریم قجر گفت ما جداشدگان که نیاز به سلاح و رفاقت با سیاستمداران ضد ایرانی و جنگ طلب نداریم پس چرا باید مریم قجر به حقوق ماهیانه ناچیز ما چشم بدوزد؟

استثمار

 و سوالی که در ذهن ما جداشدگان ساکن آلبانی متبادر می شود اینکه چرا مریم قجر آن روی سکه حرفش را نمی گوید؟ که چرا سران فرقه از جان و مال دیگران برای افرادی چون رودی جولیانی ، جان بولتن ، گینگریچ و ترکی الفیصل و آنهایی که از کشورهای دیگر مثل عربستان ، فرانسه ، آلمان و انگلیس برای مراسم ها و شوهای تکراری و مسخره شان دعوت می کنند و برای سخنرانی آنها چند هزار دلار می دهند هزینه می کند؟ ، چرا باید ما جداشدگان جور آنها را بکشیم؟ جداشدگانی که سران فرقه در اشرف و لیبرتی و حال آلبانی بیش از ده یا بیست سال شیره جانشان را کشیدند و سرمایه جوانی شان را بر باد دادند و حال چشم به حقوق ناچیز ماهیانه پناهندگی آنها دوخته اند؟ واقعا تعجب آور نیست چنین بیشرمی و پرروئی؟

حال روشن می شود مریم رجوی و سران فرقه به هیچ قاعده اخلاقی پایبند نیستند. مریم و مسعود همیشه حرف از سرنگونی رژیم ایران می زدند سی و اندی سال است که همواره این شعار را برای نفرات تکرار کردند حرفهای تو خالی و وعده وعیدهای پوچ را در نشست های مختلف فریاد زدند با خون و جان و مال خانواده های نفرات بازی می کنند اما  چرا از خودشان مایه نمی گذارند؟ این چه فریبکاری است؟ این دو بدروغ دم از خط و مشی امام حسین می زنند ولی خود یک ذره ، بویی از انسانیت نبرده اند.

 آیا مسعود و مریم رجوی تمام خانواده های نفرات تشکیلات را با اجازه ندادن به آنها برای تماس و ملاقات حضوری رنجیده و چشم انتظار نگذاشته اند؟ در کجای اسلام و قرآن آمده است که برای بدست آوردن حق خود و یا رسیدن به هدف باید از جان و مال دیگران مایه گذاشت؟ این رفتار و اعمال مسعود و مریم به نظرم آخر بیشرفی و حرام لقمگی است ارتزاق از خون دیگران دیگر کافیست …

بله خوانندگان عزیز سایت نیم نگاه ، سران فرقه مجاهدین در استثمار نفرات خودشان دست همه استثمارگران را از پشت بسته اند. در ایجاد محدودیت برای نفرات تشکیلات در آلبانی واقعا سنگ تمام گذاشته اند. آنها دم از آزادی می زنند و حقوق بشر؟ کدام آزادی و کدام حقوق بشر؟ وقتی که نفرات در تشکیلات رجوی در تیرانا حتی برای بیرون رفتن از مقر فرقه به منظور خرید یک جفت کفش یا لباس در خیابانهای تیرانا ، باید کلی سین جیم شوند!!

چرا؟ چون مریم و سران فرقه حتی به با سابقه ترین نیروهای خودشان نیز اعتماد ندارند و این از عجایب روزگار است.

فرقه مجاهدین

یک واقعیت تلخ دیگر اینکه نفرات تشکیلات برای خرید وسایل روزانه و کفش و لباس باید چند ماه صبر کنند تا پس انداز ناچیزی داشته باشند که بتوانند خرید کنند چون سران فرقه پول ناچیزی به آنها می دهند. و بدین شکل آنها نفرات تشکیلات را محتاج خود کرده اند و به بند و اسارت کشیده اند.

حال به یک نمای دیگر در تیرانا نگاه کنیم

سران فرقه رجوی با ماشینهای گرانقیمت شان در خیابانهای تیرانا تردد می کنند. تاکنون بیش از پنجاه ماشین از مدلهای مختلف خریده اند این به غیر از چند ماشین خدماتی دیگر است که قبلا خریداری شده است. این همه پول و منابع مالی و چنین هزینه های سرسام آوری را سران فرقه مجاهدین از کجا تامین می کنند؟ از راه کارگری؟ آیا مریم و سایر سران فرقه در همه عمرشان یک ساعت کار کرده اند؟ گاهی به خودم می گویم چرا ما ایرانی ها اینقدر ساده دل هستیم و زود خام می شویم؟ سرویس های اطلاعاتی رنگارنگ عربی و کشورهای غربی وقتی یک دلار برای کسی یا گروهی خرج کنند قطعا آنها را به مزدوری وادار خواهند کرد و جاسوسی بر علیه منافع ملی کشور خودشان. آیا جز این است؟

مجاهدین خلق

بیشتر ماشینهای گرانقیمت زیر پای فرماندهان فرقه رجوی است که در خیابانهای تیرانا پرسه میزنند. ببینید سران مجاهدین دم از مبارزه با ظلم میزنند ولی خودشان بیشتر از هر دیکتاتوری به نفرات خود ستم می کنند. چرا؟ چون من که یک جداشده هستم و سالهای زیادی در خدمت این تشکیلات ، کاملا به این واقعیت رسیده ام که سران فرقه بخصوص مسعود و مریم تشنه قدرت هستند و برای رسیدن به این هدف کثیف خود تعداد زیادی از فرزندان ایران را قربانی کرده اند؟ و حتی به خانواده هایشان نیز رحم نکرده اند.

 اگر اینها شعار ایران سر می دهند مطمئن باشید که فقط و فقط دنبال کسب قدرت هستند به نام خلق و مردم به روش های کثیف از جمله استثمار نفرات تشکیلات خود و جاسوسی برای بدترین دشمنان ملت ایران مشغول هستند. نمونه اش رو شدن رابطه مجاهدین خلق با کثیف ترین و ارتجاعی ترین رژیم خاورمیانه و دنیا یعنی عربستان سعودی است. حال دادن مریم رجوی به ترکی الفیصل را همه مردم دنیا نظاره گر بودند. سندی روشن تر از این رابطه؟

آیا ترکی الفیصل این عرب ضد ایرانی و ضد نژاد آریایی ، بیکباره عاشق چشم و ابروی ایرانیان شده است؟

 مریم رجوی باید به خاطر ننگ مزدوری برای ترکی الفیصل رئیس سابق سازمان اطلاعات عربستان سعودی و فرد پر نفوذ در دربار پادشاه خائن ، مرتجع و دیکتاتور رژیم  آل سعود دست به خودکشی بزند اگر ذره ای خون ایرانی در رگانش جاری است که بعید می دانم چنین باشد.

ترکی الفیصل

مریم قجر باز در نشست های درون گروهی در آلبانی ، طی روزهای گذشته از انقلاب دم زده است. جالب است طرد شدن به کشور فقیر آلبانی با خواری و بیچارگی و باز از انقلاب در ایران حرف زدن مرغ پخته را به خنده میاندازد. مریم قجر هنوز تشنه خون است و قربانی کردن نفراتش … اینبار چه حیله ی شیطانی در سر دارد؟ اشرف ناموس مجاهدین از دست رفت و اما مریم و همسر فراری و بزدلش همچنان از پیروزی دم می زنند؟!

 همه می دانیم سران فرقه رجوی در باتلاق آلبانی گیر افتاده اند و بزودی با ریزش و جدایی تعداد زیادی از نفرات اسیر ، تشکیلات مخوف و قرون وسطایی رجوی به زباله دان تاریخ خواهد پیوست.

 وقتی پا به دنیای آزاد گذاشتم و از حصارهای ذهنی و فیزیکی فرقه رها شدم و در متن تحولات و اخبار ایران و جهان قرار گرفتم متوجه عمق نفرت مردم ایران از این تشکیلات خائن به منافع ملی ایران شدم. فرقه رجوی هیچ پایگاهی در میان مردم ایران و مردم آگاه جهان ندارد.

لینک های مرتبط :

نویسنده : ب.ح (جدا شده از فرقه مجاهدین ـ ساکن تیرانا): فروشگاه چلچراغ!!!

رضا پهلوی، مجاهدین خلق و دو اتفاق مرتبط با آینده ایران

شستشوی مغزی چیست و آیا در فرقه مجاهدین وجود دارد و واقعی است یا خیر؟

عوام فریبی رجوی

“پولشویی و فرار به جلوی وطن فروشان”

پاریس، شهر عشاق: مجاهدین، جنگ‌طلبان آمریکا، و رژیم‌های طرفدار تجزیه ایران

 

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=27148

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

جواد فیروزمند

تلاش مذبوحانه فرقه مجاهدین برای پاک کردن گذشته

تلاش مذبوحانه مجاهدین برای پاک کردن گذشته تلویزیون «vizionplus» آلبانی در روز ۲۶ نوامبر ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *