هنر و سینما
316 بازدید
فرقه مجاهدین

مقاله ی یکی از جدا شدگان فرقه مجاهدین ساکن تیرانا : تکرار بی‌ثمر یک نمایش مضحک

نویسنده : ب.ح ـ جدا شده از فرقه‌ رجوی‌ ـ ساکن تیرانا، آلبانی

Wednesday, July 12, 2017

ارسال به سایت نیم نگاه

سال‌هاست که فرقه‌ی رجوی‌ها هرسال در تیرماه شویی مسخره را در پاریس به‌نمایش می‌گذارد. شاید برای خوانندگان گرامی خنده‌دار به‌نظر برسد ولی واقعیت همین‌است. واقعیتی هرچند دردآور اما خنده دار.

سال‌هاست که رجوی دارد نان این نمایش مضحک را می‌خورد ولی به چه بهایی؟! به بهای خون دیگران و پیر کردن جوانانی که در دام تارهای عنکبوتی فرقه‌ی دوزخی‌اشان گرفتار شده‌اند؟! به راستی چرا؟؟

فرقه رجوی

یادم می‌آید که مریم قجر دروغگو، در سال‌های ۱۳۷٨و ۱۳۷۹ مدام در سخنرانی‌ها و نشست‌هایش قول سرنگونی رژیم را می‌داد و می‌گفت در سال ۲۰۰۰ دیگر رژیمی در کار نیست و مردم ایران آزادانه زندگی میکنند!!!!!!!

اکنون باید از او بپرسم آن وعده‌های پوشالی و دروغین چه شد؟!

چرا در آن سال‌ها مدام بر ضد بورژوازی حرف می‌زدی ولی اکنون خودت غرق در آن شده‌ای و از اروپا و مهد آزادی تکان نمی‌خوری و هرساله با حرف‌های تکراری مانند تبلیغات هیتلرۍ که توسط گوبلز سامان می‌یافت، تو هم داری همان کار را برای پس مانده‌ی آن ملعون انجام می‌دهی!!!!

براستی تا به کی؟؟ حتما میگویی تا سرنگونی !!!!

خیلی مضحک و احمقانه است که شما دارید برای کاری تلاش می‌کنید که دست نیافتنی‌است. شما خود، خوب می‌دانید که هرگز نمی‌توانید این ادعا را تحقق ببخشید. روزگارتان به‌سر آمده اما نمی‌خواهید به شکست مفتضحانه‌ی خود اعتراف کنید و بپذیرید که آن شیر خفته‌ی شما شیری بی یال و دم است و وعده‌هایتان تو خالی….

ترکی فیصل

گویا امسال ترکی فیصلِ محبوبت مثل سال گذشته نتوانست درست صحبت بکند که به بند کفش دیگران گیر داده بود و پشه می‌پراند؛ چهره‌ات دیدنی بود در لحظاتی که از گفته‌های ترکی فیصل چندان دل‌خوش نبودی هرچند مثل پارسال چیزی را لو نداد ولی معلوم بود چیزی‌که برایش نوشته شده بود را خوب دکلمه کرد.

خنده‌دار و مضحک‌است که برگزاری این شو و نمایش پُرهزینه نه تنها به تعداد بینندگان و طرفدارانتان نمی‌افزاید که کم هم می‌شود.

اما سخنران بعدی شما که بود؟!

آقای هنرپیشه رودی جولیانی راستی حرفش چه بود؟!!!

خب معلوم است پول هنگفتی گرفته تا تعریف و تمجید کند از مریم قجر… خیلی خنده دار است؛ این یکی دیگر پشمی به کلاهش نمانده… دنبال چه می‌گردد؟!! حتما آن یار گم شده!!! اینها مشتی دریوزه‌ی سیاسی‌اند که تنها به‌دنبال خون مردم ایران و نفت مردم ایران هستند… هم‌پیمانان شما هم همگی مثل خودتان طماع و خیانت پیشه‌اند.

اکنون از مریم قجر می‌پرسم آیا فکر می‌کنید این‌بار هم مثل دفعات قبل صدهزار نفر آمده بودند؟؟!! به گمانم دچار توهم مزمن شده‌ای…. من تصور می‌کنم فیلم‌ها را دستکاری کرده‌اید چون دوربین‌های شما فقط روی جمعیتی می‌چرخید که از نفرات اینجا برده شده بودند و همان خانواده‌های این نفرات، گویی انسان‌های عاقل و آزاده دیگر خوب شما را شناخته‌اند و کسی به‌سراغ شما واماندگان سیاسی نمی‌آید.

فرقه مجاهدین

مریم قجرعضدانلو!!! شما گفتید نه سلاح می‌خواهید و نه پول پس چرا از جداشدگان آلبانی برای همین گردهمایی ویلپنت پول درخواست می‌کردید، از نفراتی که در آلبانی رها شده‌اند و شما حتی از مستمری ماهیانه‌ای که کمیساریا به پناهندگان می‌پردازد و شما با شارلاتان بازی از ما جداشدگان هر ماه بیشتر از نصف آن‌را می‌دزدید هم نمی‌گذرید و باز از همان چندرغاز باقیمانده هم برای ولخرجی‌های پاریس اخاذی می‌کنید. رفتار و گفتار و کردارتان خنده‌دار و مضحک است، انسان نمی‌داند واویلای بی‌پولی‌اتان در آلبانی را قبول کند یا بریز و بپاش‌های پاریس برای میهمانان اجاره‌ای.

مدام شعار سرنگونی می‌دهید اکنون می‌خواهم بپرسم چگونه می‌خواهی سرنگون کنی؟!! تاکنون که کارت را تنها با دروغ و تزویر پیش برده‌ای، ولی سلاح را از کجا میخواهی بیاوری؟!! نکند خیال کرده‌ای ارتشی‌های با غیرت ایران به خائنی چون تو کمک می‌کنند؟!!! گویا تنها با این توهمات خودت و اذناب نابکارت را دلخوش کرده‌ای و می‌خواهی باز هم نفرات از همه‌جا بی‌خبرِ گرفتار در کمپ تیرانا را بفریبی؟!!

مریم رجوی

ولی نکته‌ی آخر را بگویم و تمام کنم؛ اگر دنبال ارتش خلق هستی که کور خوانده‌ای، دیگر نمی‌توانی جوانان خام را بفریبی و به کشتن بدهی چون همه جوانان فهمیده‌اند که شما ضحاکان مار به دوش روزگار،‌ تنها تشنه‌ی خون و قدرت هستید. درست مانند آن همسر ملعونِ مرحومِ فراریت که سیری‌ناپزیر است. شما چنان فریب‌کار و دغل و دروغگو هستید که تنها اسم و رسم کشتگان را مصادره کرده‌اید و با اسم ۱۲۰ هزار شهید که هیچ ارتباطی با شما نداشته‌اند مدام در بوغ دروغ خود می‌دمید. به‌زودیِ زود باید در برابر خانوادهای آنها جواب بدهید و پاسخگوی تمام جنایات و خیانت‌ها به ملت بزرگ ایران باشید. دیگر نمی‌توانید ما را بفریبید چون ما در همان مناسبات فرقه‌ای و اهریمنی شما تنفس کرده‌ایم و می‌دانیم چگونه با مغز‌شویی و حرف‌های بی‌پایه و اساس جوانان را به کام مرگ می‌کشاندید و می‌خواهید بکشید. پس زنهار، که باید منتظر پاسخ مردم ایران باشید چون چشم‌ها و گوش‌های هوشیار تاریخ تمام جنایات و خیانت‌های شما را ثبت و ضبط کرده است. به امید آن روز که چندان دور نیست و اکنون طلیعه‌ی آن را در افق می‌بینیم…..

لینک های مرتبط :

پاریس، شهر عشاق: مجاهدین، جنگ‌طلبان آمریکا، و رژیم‌های طرفدار تجزیه ایران

رضا پهلوی، مجاهدین خلق و دو اتفاق مرتبط با آینده ایران

نویسنده : ب.ح (جدا شده از فرقه مجاهدین ـ ساکن تیرانا): فروشگاه چلچراغ!!!

نویسنده: ب.ح ـ یکی از جداشدگان فرقه رجوی ـ ساکن آلبانی: ناپدید شدن نفرات در فرقه رجوی ـ قسمت سوم

عوام فریبی رجوی

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=26904

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

چرا انتقال به اشرف ۳؟... مقاله یکی از جداشدگان فرقه رجوی ـ ساکن آلبانی

چرا انتقال به اشرف ۳؟… مقاله یکی از جداشدگان فرقه رجوی ـ ساکن آلبانی

محمدرضا هخامنشیان (نام مستعار) – نجات یافته از حصارهای ذهنی و فیزیکی فرقه رجوی در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *