591 بازدید
عوام فریبی رجوی

عوام فریبی رجوی

نویسنده : ب.ح ـ جدا شده از فرقه مجاهدین ـ ساکن تیرانا ، آلبانی

Wednesday, June 28, 2017

ارسال به سایت نیم نگاه

با سلام

 ابتدای صبح که بیدار شدم سر موضوعی که به تازگی شنیدم خیلی ناراحت بودم گفتم کمی دست به قلم شوم و ببینم می توانم حرفهای دلم را در باره آنچه که شنیده ام برای خوانندگان سایت نیم نگاه بازگو کنم اصل داستان این است :

به اسم مردم به رسم رجوی ملعون

 شنیدم یکی از نفرات نزدیک به یک یا دوماه است از فرقه رجوی بیرون کشیده و از این تشکیلات مخوف رانده شده است گویا فرقه او را بیرون کرده اما داستان بر این قرار است که این فرد فقط بخاطر یک پیغام که به یک نفر در فرقه رسانده و گفته یک زنگ به مادرت بزن که مریض است دقیقا به خاطر این پیغام این فرد که پانزده سال در فرقه بوده و همه زندگیش را وقف رهبرعقیدتی فرقه کرده بیرون رانده شده است بدون اینکه پولی و کمک هزینه ای سران تشکیلات به او بپردازند که حتی تکه نانی برای خودش بخرد!!

  ببینید این است دستگاه کثیف رجوی، کسی که پانزده سال عمر و سرمایه جوانی اش را برای فرقه کثیف رجوی گذاشت آخرش چی شد!!. حال سوال این است آیا رجوی ملعون با پسر خودش هم این کار را می کرد؟ هرگز، حتی اگر پسر مسعود رجوی پدرش را در بین نفرات دیکتاتور بخواند که خواند (و دیکتاتور است). این است شعار حمایت از حقوق بشر و نوعدوستی مریم قجر و مسعود که ادعا می کند دلباخته مردم است!!! مسعود موجود دوپایی که به نیروها و پیروان خودش که سالها برای او جانفشانی کرده اند نیز رحم نمی کند.

فرقه

آیا این طرز برخورد با نفرات و اخراج نیروها به دلیل نقطه قوت این فرقه است؟ من به صراحت می گویم نه، اشتباه نکنید درست برعکس به دلیل نقطه ضعف فرقه رجوی است چون سران فرقه می ترسند دستگاه اعتقادی و تشکیلات قرون وسطایی شان سوراخ شود و انقلاب کذایی مریم پاک رهایی!! آبکش شود. وانگهی از سران فرقه باید پرسید مگر خانواده همان نفرات داخل مناسبات کثیف و فرقه گرایانه شما جزو مردم ایران نیستند؟ سالهاست شما نفرات تشکیلات را به بهانه های واهی و پوچ گوشت دم توپ کرده اید و آنها را قربانی کرده و به کشتن داده اید تا به فریبکاری و مظلوم نمایی متوسل شوید و بگویید صد و بیست هزار شهید داده اید!! این هم یک ترفند بیشرمانه و دروغی بزرگ است. مگر شما چقدر نیروی تشکیلاتی در آلبانی و همه دنیا دارید جز اینکه تعداد نفرات تان بزور به چهار هزار نفر می رسد؟ ضمنا شما که بیشتر از چند هزار کشته ندارید چون تمام عکسهای کشته های گروههای تروریستی دیگر را هم در آن کتاب خودتان جا داده اید؟ کشته های آنها چه ربطی به شما و فرقه تان دارد؟ شما که از اساس با هم مخالفید و می خواهید سر به تن آنان نباشد؟ این هم از لاف گزاف گوی شما که دم از خلق می زنید!

جای تاسف است فرقه مجاهدین به این حال و روز در قرن ۲۱ افتاده است و سران آن تا کجا دروغگو و حیله گر هستند.

رجوی

اینکه یکی از نفرات خودتان را بدون دادن کمک هزینه برای حتی یک شبانه روز در یک کشور غریب، ول کردید واقعا باید به حالتان تاسف خورد؟ اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید این نصیحت امام حسین (ع) است به شما یاوه گویان دین فروش … بعد شما دم از آزادی می زنید!! دم از مردم داری می زنید!! و بدروغ شعار حقوق بشر در مقابل این و آن پارلمانتر بدبخت از همه جا بی خبر اروپایی می دهید؟ به رژیم ایران می توپید؟ شما که در نقض بدیهی ترین حقوق نفرات و پیروان خود دست همه را از پشت بسته اید؟

 مریم قجر بر طبل توخالی سرنگونی می کوبد و با بیچارگان دربند گرفتار شده فرقه اش رفتاری غیر انسانی دارد.

باز هم این خانواده ها پس از سالها در فکر رهایی و نجات فرزندان و بستگان عزیزشان که در اسارت شما فرقه شیطانی و اهریمنی قرار دارند، هستند. مادر پیر و چشم انتظار علیرغم سالیان فراق و دوری و با شنیدن دشنام ها و هتاکی ها از سوی سران فرقه ـ همچنان پیگیر رهایی و نجات عزیزش است. مگر رجوی به نفرات نگفت بهترین هواداران ما همین خانواده های شما هستند چه در ایران و چه در خارج و می گفت ما تا می توانیم از آنها باید استفاده مالی و معنوی بکنیم ، حال می بینیم رجوی چه دجال بیشرمی است که این چنین رنگ عوض کرده و خانواده های نفرات خود را مزدور و دشمن خطاب می کند.

 به یقین باید گفت آلبانی آخر خط برای فرقه رجوی و رهبر شیطان صفت و سران بیرحم آن است باید به آنها گوشزد کرد از قطار پیاده شوید دیگر حرکتی در کار نیست برای کشوری دیگر…

لینک مرتبط :

سایه‌های شوم جاسوسان فرقه‌ی داعشی رجوی در تیرانا

جشن مجاهدین برای ۳۶ سال خشونت و خونریزی و خیانت

نگاهی از درون به نقش مجاهدین در سی خرداد سال ۱۳۶۰ و درسهایی که آموخته نشد

تناقض در بیان و در کردار … مصاحبه محمدرضا منانی با به اصطلاح تلویزیون مجاهدین

روشنگری در رابطه با جاسوسان و خبرچین های فرقه رجوی در آلبانی – قسمت دوم

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=26542

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

جواد فیروزمند

تلاش مذبوحانه فرقه مجاهدین برای پاک کردن گذشته

تلاش مذبوحانه مجاهدین برای پاک کردن گذشته تلویزیون «vizionplus» آلبانی در روز ۲۶ نوامبر ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *