هنر و سینما
514 بازدید
دکتر علیرضا نوری زاده

نقطه نظرات انتقادی دکتر علیرضا نوری زاده در رابطه با مجاهدین خلق و عملکرد مریم رجوی

خانم رجوی! چرا بچه های عضو را برای شرکت در کارناوال نیاوردید؟ ترسیدید؟

علیرضا نوری زاده، چهاردهم ژوئیه ۲۰۱۷

تلویزیون ایران فردا

یوتیوب نیم نگاه

اینها برای خانم رجوی و دار و دسته اش اهمیتشان خیلی بیشتر است از آن دو هزارو چهارصد (نفر در آلبانی)، بچه هایی که بعد از آن مصیبت بیست و هفت هشت ساله در عراق به آلبانی آمده اند. حالا باید از طریق تلویزیون این کارناوال ( مراسم فرقه مجاهدین در ویلپنت پاریس) را نگاه کنند.

رجوی

خانم رجوی! چرا نیاوردیدشان؟! میدانید چرا؟ چون می ترسند. چون میدانند که این بچه ها پایشان که به فرانسه برسد، نصفشان گم میشوند. بنابراین نیاوردنشان. فکر کنید شما. اعضای سازمان در اینجا نبودند. اینهایی که آنجا بودند چند نفرشان “عضو سازمان” بودند؟ خیلی ها به قول دوست من که آنجا رفته بود می گفت آقا ما رفتیم تفریح کردیم و حال کردیم و خیلی هم خوب بود. آها. یک چیز دیگری هم بگویم. محمد شمس همچنان عالی، گیسو شاکری همینطور، و از نظر موسیقی و اداره جلسه و ترتیبی که در باره سخنرانان داده بودند درجه یک. هیئت فلسطینی، اپوزیسیون سوریه …

ویلپنت پاریس

حال با این اوصاف و کنفرانسهای پرهزینه که بیشتر به کارناوال میماند ، چرا سازمان مجاهدین خلق این همه بین ایرانیان در داخل و خارج کشور منفور است بگونه ای که بینندگان تلویزیونش (سیمای آزادی) حتی به اندازه کانالهای بی اعتبار تبلیغاتی فارسی زبان که صبح تاشب داروی ترک اعتیاد و تقویت قوه باه و چاقی و لاغری را تبلیغ میکند ، نیست (گزارشهای گوگل ، جی إل ویز ، ماهواره ها…)

چرا در کارناوال مجاهدین همه خلق جهان حضور دارند اما از ایرانیان غیر مجاهد خبری نیست؟ فیلمی که مسلم اسکندر فیلابی از مرحوم مسعود پخش میکند، نظر مسعود فقید یا غایب را در باره زنده یاد دکتر محمد مصدق ، یادآور میشود اما در کارناوال اثری از پیروان پیر احمدآبادی و حتی نواده اش دکتر هدایت الله متین دفتری که روزگاری از اعضای شورای ملی مقاومت مرحوم رجوی بود خبری نیست.

فرقه رجوی

منافقین

کودکان و نوجوانان، ابزار سیاسی مریم رجوی در نمایش ویلپنت پاریس

لینک های مرتبط :

چرایی عشق ورزیدن جنگ طلبان واشنگتن به مجاهدین خلق

دکترعلیرضا نوری زاده : ظهور نیم بند امام زمان در پاریس

این بانوی راستگرا و مدافع فرقه رجوی یاوه میبافد!ا

رضا پهلوی، مجاهدین خلق و دو اتفاق مرتبط با آینده ایران

 

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

رجوی که دم از رفراندوم میزد، جا زد!

رجوی که دم از رفراندوم میزد، جا زد!

فریدون اورموی (پژوهشگر و تحلیلگر سیاسی) ارسال به سایت نیم نگاه Wednesday, February 14, 2018 …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *