هنر و سینما
247 بازدید
مغزشویی

انقلاب درونی یا دگردیسی ـ قسمت دوم (مقاله ی یکی از جداشدگان فرقه رجوی ساکن تیرانا، آلبانی)

الف.د ـ یکی از جداشدگان فرقه مجاهدین ـ ساکن تیرانا، آلبانی

Sunday, July 16, 2017

ارسال به سایت نیم نگاه

محکمتر کردن قفلهای غل و زنجیر و بردن در حریم خود

از آنجا که حروف الفبا سی و دو حرف دارد این انقلاب (ایدئولوژیک مجاهدین) نیز تا زمانیکه به قول خودشان راه به سرنگونی نبرد و یا منجر به سعادت اخروی نشود یعنی اینکه همه در این راه کشته نشوند تمامی ندارد، پس بندهای این انقلاب نیز ادامه دار هستند.

در نتیجه بعد از “بند الف” ، “بند ب” شروع می شود.

بند ب، یعنی چه؟ این بند شامل یک کسر می شود بقول خودشان “کسر رهایی” که در صورت کسر بردن در حریم رهبری یعنی دادن زن به مسعود (رجوی) و بردن در حرمسرای او و دیدن زن و همسر قبلی خود به عنوان زن و ناموس او!! تا دیگر به او نگاه حرام به اصطلاح انداخته نشود چرا که ناموس کس دیگری است (که خود این بردن چگونه بوده را باید از خانمهای عضو جداشده از فرقه رجوی پرسید کما اینکه برخی خانمها مانند بتول سلطانی و دیگران توضیحاتی داده اند که به آنها نمی پردازیم)

مسعود رجوی

در مخرج کسر امضای خون و نفس! یعنی اینکه هر چی فکر می کنید و تا هر زمان که جان در بدن دارید متعلق به مریم هستید!!

در صورت کسر شما اجازه ندارید تحت هیچ عنوان با همسر قبلی خودتان رابطه داشته باشید و باید یک سند هم بنویسید و امضا کنید که شرعا او را طلاق داده اید تا به عقد کس دیگری در بیاید و در مخرج هر زمان که شما به خاطراتتان برگشتید و یا تمایل به فکر کردن به همسر قبلی خودتان و خاطراتی که با او داشته اید به مغز شما خطور کرد باید برایشان (مسئولین سازمان) بنویسید و اینکه کاری کنید که تا می توانید از همسر خود بعد مسافت داشته باشید ، یعنی فاصله بگیرید.

هرکس هم که خواهان این موضوع نیست باید که راه خود را جدا کند و همه مسائلش را خودش حل کند و با گذاشتن “نشست های جمعی” افراد باید در جمع و جلوی حضور دیگران اعلام کنند از همسر خود جدا شده اند تا در صورتی که با هم دیده شدند به عنوان یک فرد خاطی شناخته شوند و به همه مسائل نیز شکل شرعی و قانونی داده می شود تا به لحاظ شرعی نیز شما در محدودیت باشید.

انقلاب

بند ج

این بند چه می گوید؟

در این بند گفته می شود از آنجا که شما از همسر خودتان جدا شده اید در نتیجه شما به سراغ دیگران می روید بنابراین برای اینکه پایه های دستگاه فرقه رجوی نلرزد و قفل محمکتری به اذهان زده شود شما هر زنی را که می بینید چه درون مناسبات و چه خارج از آن و حتی در فیلمها ، تصاویر و یا ذهن خودتان و خاطراتتان ، این زن به عنوان همسر و زن مسعود است!! و شما دارید به ناموس او نگاه حرام میاندازید و از آنجا که این فرد برابر با امام معصوم فرض شده شما دارید به ائمه اطهار نگاه حرام میاندازید و در ادامه مسیر بایستی کاری کرد تا پایه های این امام درحال ظهور محکمتر شود و دستگاه طوری چیده شود که از یک طرف شما بطور کامل مغزشویی شوید و از طرف دیگر مثل یک ترازو و یا یک تناسب ریاضی باید کاری کرد که شخص مسعود مطهرتر شود و به اوج برده شود پس این فرد می شود چیزی معادل پیامبران … و همه زنها چه مال خودتان و چه دیگران می شوند ام المومنین و کسی حق ندارد به ام المومنین نگاه حرام بیاندازد ، چرا که مادر خودش است!

مریم رجوی

حال چرا می گویم مغزشویی؟

اگر خوب به کارکرد این موضوعات نگاه کنید در ظاهر برای حفظ و پیشبرد یک هدفی است که به نظر خواننده خیلی خوب و عالی است و اینکه ضروری و نیاز است اما باید به طرف دیگر این سکه هم نگاهی داشت و آن اینکه چه کسی دارد لانسه می شود و یا برجسته میشود و چرا اینکار انجام می شود؟

حال به عنوان یک قانون در امر مغزشویی شما باید تا جائی که می توانید دشمنتان را بزرگ و بزرگتر کنید و هر موضوعی را به آن ربط بدهید و اینکه به عنوان یک اصل و یک قانون می شود شاخص و معیار محک کارهای شما ، بنابراین وقتی دشمن بزرگ شود شما بهتر به اهداف خودتان می رسید، چرا که هر کس  حرفی بزند شما قبل از جواب دادن و یا در مقابل حرفش یک حرف دارید ، آیا باید جنگید یا باید تسلیم شد؟ این موضوع بزرگترین حربه سران فرقه رجوی است برای فرار از پاسخگویی به سئوالات و انتقادات و بیشتر برای ساکت کردن افرادی که که حاضر به پذیرش حرفهای فرقه نیستند.

مناسبات فرقه ای تشکیلات رجوی

بعد از “بند ج” نوبت می رسد به “بند دال”.

بند دال چیست و چه کارکردی دارد؟

بر طبق یک قانون عام ، بخصوص در ریاضی ، روانشناسی و فلسفه ، شما وقتی یک چیزی را از دست می دهید (این قانون در اجتماع نیز زیاد دیده می شود و به عنوان یک رشته از روانشناسی و اجتماع شناسی است) بالاجبار باید چیزی جایگزین ان گردد تا شما دچار کمبود نشوید. در زمینه روانشناسی و بخصوص مغزشویی شما باید چیزی به فرد بدهید تا اجازه برگشت به گذشته خود را نداشته باشد حالا شما می توانید در همین راستا فرد مربوطه را آنچنان درگیرموضوعات کوچک کنید که غرق در آن شود به اصطلاح عام، اگر دیده باشید وقتی سر کسی درد میکند می گویند که با دستمال چنان سفت ببند که خوب می شود اینکار یعنی اینکه شما با سفت بستن درد جدیدی ایجاد می کنید که درد قبلی فراموش می شود.

بر طبق همین قانون ساده البته بر پایه های علمی و روانشناسانه ، فرد از چاله در آمده و به چاه میافتد و قبل از هر چیز تمرکزش بهم میریزد.

خب بنابراین، بقول خودشان (مسئولین فرقه رجوی) شما در بندهای قبلی همیشه در حالت نفی بوده اید حال برای اینکه مانند یک آونگ به تعادل خودتان برسید و برای تثبیت آن در ضمیر و افکارتان باید یک وجه اثباتی را شروع کنید.

تعریف بند دال بر طبق تعریف فرقه ”بند دال روش و امکان آب بندی شما در قبال افکار شما نسبت به زنان است شما عمری به زن به عنوان یک کالا نگاه کرده اید حال برای اینکه افکارتان شکسته شود باید زن را به عنوان کسی که از شما بالاتر است ببینید بالای سر خودتان بگذارید تا به نقطه تعادل در افکار برسید و این لازمه سرنگونی رژیم در فردای ایران است “

واقعیت امر، اگر به این تعریف نگاه کنیم می بینیم خیلی زیبا و ایده ال است اما در کنه خودش مانند یک باتلاقی است که شما را بیشتر از قبل در خودش فرو می برد.

در واقع با این کار و آوردن زنان بر سر امور در تشکیلات رجوی آن هم زنانی که حتی سواد در سطح راهنمایی هم نداشتند و اینکه در امر کارهایی مثل برنامه ریزی و مدیریت وارد شدند، باعث می شد تا همه چیز بهم بریزد و شما در طول روز به جای اینکه با افرادی که حرفه ای هستند و درست برنامه می ریزنند کار کنید در یک دور کور و باطل بدور خودتان می چرخید و گرفتار چند باره کاری و بهم ریختگی هستید و تا می خواهید کاری کنید به شما گفته می شود که اشتباه است و همه چی عوض شده و این موضوع در طول روز چندین بار تکرار می شود. حال می بینید چه بر سرمان می آمد و از طرف دیگر جای پای مریم (رجوی) را هر چه سفت تر می کنید که بر گردن شما سوار شود و این امر را تا آنجا پیش بردند که حتی وقتی شما در کار تعمیرات خودرو بودید و زیر ماشین دراز کشیده بودید و با دستان گریسی و روغنی زیر ماشین بودید و آستین تان بالا بود شما را از زیر ماشین بیرون می کشیدند و به شما می گفتند که باید آستین خودتان را پایین بدهید و نباید وقتی یک زن میاید شما زیر ماشین درازکش باشید!! وبعد هم برنامه تان عوض شده و تعمیر ماشین را در هر نقطه ای که هست رها کنید و بروید دنبال کار دیگری، هر چه هم بگویید بی فایده است چرا که باید به عنوان یک فرمان نظامی آن را تلقی کنید و نتیجه اش شنیدن داد و بیداد فرماندهانتان است که به شما هر چه دلشان بخواهند، بگویند و از طرف دیگر چنین فرماندهان فرقه به نفرات القاء می کنند این شخص که دارد به شما فرمان می دهد همسر مسعود است و ام المومنین شما!!

درهر یک از موقعیت های درون تشکیلاتی فقط یک هدف دنبال می شود و آن اینکه شما از اصل ماجرا دور شوید و در درون خودتان فرو بروید تا امکان نگاه کردن و تجزیه و تحلیل آنچه که بر سر شما در مناسبات فرقه گرایانه می آید را نداشته باشید.

ادامه دارد …

لینک های مرتبط :

گفتگوی سایت نیم نگاه با خانم بتول سلطانی (عضو سابق شورای رهبری مجاهدین و ارتش آزادیبخش) ـ در باره عقده ها و کمپلکس های جنسی رهبرعقیدتی مجاهدین ـ قسمت اول

گفتگوی سایت نیم نگاه با خانم بتول سلطانی (عضو سابق شورای رهبری مجاهدین و ارتش آزادیبخش) ـ در باره عقده ها و کمپلکس های جنسی رهبرعقیدتی مجاهدین ـ قسمت دوم

شستشوی مغزی چیست و آیا در فرقه مجاهدین وجود دارد و واقعی است یا خیر؟

انقلاب درونی یا دگردیسی ـ قسمت اول (مقاله ی یکی از جداشدگان فرقه رجوی ساکن تیرانا، آلبانی)

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=27023

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

چرا انتقال به اشرف ۳؟... مقاله یکی از جداشدگان فرقه رجوی ـ ساکن آلبانی

چرا انتقال به اشرف ۳؟… مقاله یکی از جداشدگان فرقه رجوی ـ ساکن آلبانی

محمدرضا هخامنشیان (نام مستعار) – نجات یافته از حصارهای ذهنی و فیزیکی فرقه رجوی در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *