هنر و سینما
444 بازدید
مریم رجوی

ماه رمضان ، ماه رهایی انسان از غل و زنجیرهای برده ساز یا محملی برای به بند کشیدن انسانها توسط سران فرقه رجوی

نویسنده : ژ.ه ـ یکی از جداشدگان مجاهدین ـ ساکن تیرانا ، آلبانی

Saturday, June 17, 2017

ارسال به سایت نیم نگاه
ماه رمضان  چون ماه نزول قرآن است یکسری ویژگیهای منحصر بفرد دارد و طلایی ترین فرصت خودسازی فردی از ویژگیهای ناب این ماه است اما برای سران فرقه رجوی این ماه طلایی ترین فرصت برای به بند کشیدن روح و روان نفرات و به بند کشیدن هر چه بیشتر آنهاست.

فرقه رجوی

صدای پای ماه رمضان با پیدا شدن سر و کله مسئولین فرقه برای استارت کلاسهای شستشوی مغزی نفرات شنیده می شد. با آمدنشان فضایی سنگین و جانکاه و تلخ بر جان و روحمان حاکم می شد طبل وجودمان از ترس بردگی تا آخرین ذرات وجودمان به صدا درمی آمد ، احساس می کردم که باید تمام ذرات وجودم را آماده به بند کشیدن توسط سران فرقه که هرگز از استثمار و بردگی انسان سیر نمی شوند می کردم.

ماه رمضان

راستی هدف این نشستها چی بود؟
کلاسها و نشستهای طولانی شستشوی مغزی ماه رمضان توسط مسعود و مریم رجوی عفریته ، ماه رمضان را برایمان چونان کوره ای گداخته کرده بودند که تمام هستی و روح و روان ما را می سوزاندند.

ماه رمضان که ماه نزول قرآن برای هدایت بشر است برای اعضای فرقه رجوی ماه نزول افکار شیطانی رجوی برای به بند کشیدن هرچه بیشتر آنهاست. پیغمبر خدا (ص) فرمودند: اگر بنده ارزش ماه رمضان را می دانست آرزو می کرد که سراسر سال رمضان باشد ، اما در سازمان که طی این سالیان سخت که آنجا بودم هر وقت رمضان از راه می رسید بدلیل اینکه می دونستم که در این ماه روح و روانم رو رجوی خائن به بند میکشه آرزو می کردم که هرگز ماه رمضان را نبینم.

می گویند شیطان در این ماه غل و زنجیر شده البته اینکه گفته اند شیطان بسته است ، نسبی است چون در همین ماه مبارک شیطانی به اسم مسعود و مریم رجوی درحال به بند کشیدن روح و روان نفرات خود در سازمان برای پیش برد اهداف شیطانی خود می باشند.

از اول رمضان که نشستها شروع می شد روزانه برای قبولاندن و تحمیل بحثها مرور و بحث و جدل می گذاشتند یکسری هم نکات رو برای انتقال به مسئولین بالا برای نشست تکمیلی شب می نوشتند تا روز نوزدهم و بیستم و بیست و یکم که شب ضربت خوردن امیر مؤمنان شیر خدا علی (ع) بحثها رو با مهارت خاصی که داشتند به اوج می رساندند تا از احساسات نفرات نهایت سوء استفاده را بکنند. همه رو مکلف می کردند که در شب قدر که شب شهادت امیرالمؤمنین علی (ع) می باشد ، قدر خود را با نوشتن تجدید سوگند به مسعود و مریم رقم بزنیم!! این چنین بود رمضان این سالیان برما ، بجای رهایی از غل و زنجیرهای برده ساز روح و روان ، ذره ذره وجودمان ، آخرین ذره وجودمان را رجوی دیو صفت این ضحاک مار بدوش به غل و زنجیر می کشید.
نویسنده ژ.ه جدا شده از فرقه رجوی

تیرانا ، آلبانی

لینک های مرتبط :

وسایل ارتباط جمعی برای سهولت یا برای کنترل بیشتر نفرات در تشکیلات رجوی

جریان شناسی سازمان مجاهدین خلق ایران ، با رویکرد فرقه شناسی سازمانی : فرقه رجوی ـ بخش هیجدهم

مناسبات و شرایط تحقیرآمیز و غیر انسانی در فرقه رجوی ـ قسمت دوم

مقاله یکی از جداشدگان فرقه مجاهدین ـ ساکن تیرانا ، آلبانی : تدبیر درست یا دروغگویی سران فرقه رجوی

سایه‌های شوم جاسوسان فرقه‌ی داعشی رجوی در تیرانا

شرافت و انسانیت چیست و چگونه به‌دست می‌آید؟؟؟

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=26269

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

تفکیک جنسیتی مطلق در فرقه رجوی ... مقاله یکی از نجات یافتگان فرقه رجوی در آلبانی

تفکیک جنسیتی مطلق در فرقه رجوی … مقاله یکی از نجات یافتگان در آلبانی

محمدرضا هخامنشیان (نام مستعار) – نجات یافته از حصارهای ذهنی و فیزیکی فرقه رجوی در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *