هنر و سینما
313 بازدید
سایت نیم نگاه

یکی از کادرهای تشکیلاتی جدا شده ی فرقه رجوی ، ساکن تیرانا : ” اقلیت خائن یا اکثریت نادان”

نویسنده :  م. ف – جداشده از فرقه مجاهدین  ـ ساکن تیرانا ، آلبانی

Saturday, June 17, 2017

ارسال به سایت نیم نگاه

 شاید شما هم این جمله معروف را شنیده باشید که برای استثمار دو چیز لازم است اکثریت نادان و اقلیت خائن که جمله معروف وینستون چرچیل است.

من (م.ف) یکی از جداشدگان فرقه پلید و خونخوار رجوی هستم فرقه ای که سراپا جهل و دروغ و ریاست فرقه ای که هیچ رحم و مروتی سرش نمی شود و قبل از هرکس لبه تیز حمله ، هجوم ، دشمنی و ترور شخصیت افراد را بر روی جداشدگان در کشور آلبانی قرار داده است.

فرقه رجوی

 خوانندگان گرامی شاید تصور نمایند که دشمن شماره یک این فرقه حکومت ایران است در عین حالیکه همواره شعار خود فرقه این بوده که ما در هرموقعیت زمانی و مکانی که قرار داشته باشیم همواره یک شاقول داریم و آن دشمنی با حکومت ایران است. می خواهم به عرض خوانندگان گرامی سایت نیم نگاه برسانم که اگر تا دیروز اینچنین بود اگر پشت این شعار فرقه رجوی تمامی جنایات خودش را توجیه می کرد اما اشتباه نکنید از زمان نقل و انتقال کامل به کشور آلبانی صورت مسئله این فرقه پلید اگرچه به زبان نمی آورد اما صورت مسئله فرقه اکنون دیگر حکومت ایران نیست و اگر هم باشد خود فرقه به خوبی اشراف کامل دارد که دیگر آن توان و آن “منم” زدن را ندارد چرا که نه دیگر خاکی دارد نه سلاحی و پشتیبانی و مهمتر از همه دیگر اصلا نیروئی ندارد. لذا صورت مسئله پیش روی او افراد جداشده در کشور آلبانی هستند که خواب شب را از فرقه ربوده اند.

فرقه ای که با خیانت به همه اصول پایه ای خودش فرقه ای که با خیانت به بنیانگذاران اولیه خودش روی هر دیکتاتوری را سفید کرده است.

رجوی

باید به عرض خوانندگان سایت نیم نگاه برسانم که اگر اطلاع ندارید به شما عرض می کنم که هر جداشده ای در کشور آلبانی اگر دست به قلم ببرد اگر بخواهد مشاهدات خودش را در طول سالیان بودن در فرقه نقد و به روی ورق بیاورد با رکیک ترین الفاظ از طرف این فرقه مواجه می شود بعنوان مثال یکی از تاکتیک های کثیف فرقه اینست که در هنگام پرداخت کمک هزینه به جداشدگان عنوان و ابلاغ می کند اگر هر کسی را که اعلام کردیم که دیگر کمک هزینه به آنها تعلق نمی گیرد ، ببینیم که شما با آنها نشست و برخاست و تردد می کنید کمک هزینه شما را هم قطع خواهیم کرد لذا گفته شده که این افراد بایستی در انزوای کامل قرار بگیریند و درس عبرت بقیه بشوند.

البته از این فرقه  هم انتظاری نمی رود بایستی خدا را هم شکر کنیم که هنوز نفس می کشیم و توسط این فرقه اسم مان خط نخورده است اما واقعیت اینست که سایر جداشدگان می آیند و موضوعات طرح شده را برایمان تعریف و همه ی مان را بریف میکنند چرا که همه به چشم لااقل در کشور آلبانی می بینند که این فرقه کارش جز تفرقه و نفاق و نیرنگ و دروغ ، کار دیگری از دستش ساخته نیست اکثریت اعضای آن پیر و تفکر قرون وسطایی دارند و نادان هستند و اکنون می خواهند به زعم خود در مقابل اقلیت خائن قد علم کنند ولی زهی خیال باطل.

سازمان مجاهدین خلق

 ما قدم به قدم و منزل به منزل جهان آزاد و دموکراتیک را از حقایق پشت پرده این سالیان در درون فرقه باخبر خواهیم ساخت. حال بگذارید فرقه دست به هر ترفندی بزند اما هرگز نخواهد توانست دهان ما را ببندد چراکه ترس و تکاپوی فرقه تنها و تنها براین است که اخبار و وقایع درون این فرقه به گوش نسل جوان نرسد تا بتواند به نقشه های شوم خود برسد اما این اولویت و تعهد اخلاقی هر جداشده ای است که نگذارند سایرین نیز به دام این فرقه گرفتار شوند.

م. ف (تیرانا.آلبانی)

لینک های مرتبط :

“کار انتفاعی” در جامعه بی طبقه توحیدی رجوی یا استثمار بیرحمانه کادرهای تشکیلاتی

گنداب مجاهدین در آلبانی یا گنداب رژیم؟!

عضو جدا شده از فرقه مجاهدین ـ ساکن تیرانا ، آلبانی : اینترنت در مجاهدین

زالو صفتی رجوی

ماه رمضان ، ماه رهایی انسان از غل و زنجیرهای برده ساز یا محملی برای به بند کشیدن انسانها توسط سران فرقه رجوی

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=26284

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

تفکیک جنسیتی مطلق در فرقه رجوی ... مقاله یکی از نجات یافتگان فرقه رجوی در آلبانی

تفکیک جنسیتی مطلق در فرقه رجوی … مقاله یکی از نجات یافتگان در آلبانی

محمدرضا هخامنشیان (نام مستعار) – نجات یافته از حصارهای ذهنی و فیزیکی فرقه رجوی در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *