هنر و سینما
386 بازدید
تیرانا

موج جدید مسئله داری در فرقه رجوی

پانزدهم آوریل ۲۰۱۷

تیرانا ، آلبانی – ۲۶ فروردین ۱۳۹۶

به قرار اطلاعات رسیده از درون تشکیلات فرقه رجوی در آلبانی، مسئله داری و درخواست برای خروج از سازمان به جریانی روزافزون بدل گشته و در حال حاضر به قول مسئولین کار اصلی یک تا صد آنان کار تشکیلاتی یعنی ممانعت از خروج افراد مشخص شده است.

به دنبال اوج گیری موج جدیدی از مسئله داری، تیرانا مریم رجوی خیلی زود دریافت که اوضاع خرابتر از آنچه فکر می کرد است. او قرار نبود که به مدت طولانی در آلبانی بماند اما اوضاع به قدری وخیم است که ترجیح داد همچنان در تیرانا باشد و به کار به اصطلاح تشکیلاتی و مغزشوئی بپردازد. بسیاری از مسئولین بالای سازمان در آلبانی هم به دلیل این اوضاع نابسامان زیر ضرب رفته و تحت برخورد قرار گرفته اند.

مریم رجوی

اخبار رسیده از درون فرقه حاکی است که در حال حاضر اعلام شده است که هر کس می خواهد جدا شود ابتدا باید در برابر جمع و در مقابل دوربین بیان نماید که بریده است و مبارزه را نمی کشد و می خواهد به دنبال زندگی برود. خیلی ها از چنین کاری وحشت دارند چرا که می دانند بلافاصله جمع را علیه آنان تحریک می کنند و آنان را زیر تهاجم و فشار روانی قرار می دهند.

این اخبار همچنین حکایت دارد که با این وجود اکنون بیش از ۱۰۰ نفر در درون تشکیلات فرقه خواهان جدائی هستند که به آنها گفته شده است که در انتخابات پیش رو (انتخابات ریاست جمهوری در ایران در ۲۹ اردیبهشت امسال) قطعا شورش و قیام صورت خواهد گرفت و رژیم سرنگون خواهد شد و افراد باید تا آنزمان صبر کنند و در مناسبات بمانند.

آلبانی

همچنین اطلاع رسیده است که مریم رجوی تقریبا پاریس را از مسئولین خالی کرده و همه را برای کمک به وی در حفظ تشکیلات از فروپاشی فراخوانده است. او دارد تلاش میکند تا به هر نحو ممکن زمان بخرد و زمان از هم گسستن فرقه در آلبانی را به عقب بیندازد.

واقعیت اینست که خروج کامل از عراق هرگونه روزنه امید به سرنگونی رژیم را در اذهان اعضا و حتی هواداران در خارج از کشور از بین برده و این موج یأس و ناامیدی گریبان فرقه را گرفته و آنان را به تکاپو واداشته است. تهدیدهای مریم رجوی و دیگر مسئولین سازمان هم ظاهرا کارساز نیست و حتی بسیاری جلوی سازمان ایستاده و می گویند که اینجا عراق نیست که بترسیم.

بنیاد خانواده سحر

لینک های مرتبط :

اسباب کشی تشکیلاتی جریان شکست خورده مجاهدین از فرانسه به آلبانی

مصاحبه با سید احمد حسینی الست رایزن فرهنگی ایران در کشور آلبانی

نامه جمعی از خانواده های اسیران به نخست وزیر آلبانی: چرا فرزندان ما اجازه ملاقات با خانواده خود را ندارند؟

نامه خواهران ایران پور به برادران تحت اسارتشان در اسارتگاه فرقه ستیزه جوی رجوی در آلبانی

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=24818

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

گزارش ویژه و بی سابقه شبکه الجزیره: افشاگری عملیات روباتیک فرقه مجاهدین خلق علیه ایران

گزارش ویژه و بی سابقه شبکه الجزیره: افشاگری عملیات روباتیک فرقه مجاهدین خلق علیه ایران

گزارش ویژه بخش انگلیسی شبکه تلویزیونی الجزیره گروهک تروریستی منافقین در آلبانی، از شبکه‎های روباتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *