هنر و سینما
568 بازدید
MEK

نامه خانم لیلا قاسمی ساکن زنجان به برادرش (حبیب اله قاسمی تحت اسارت فرقه ستیزه جوی رجوی در آلبانی)

نامه خانم لیلا قاسمی ساکن زنجان به برادرش (حبیب اله قاسمی تحت اسارت فرقه ستیزه جوی رجوی در آلبانی)

۱۱ دیماه ۱۳۹۵

ارسال به سایت نیم نگاه

امشب نیز با گریه ها و بی قراری های پدر و مادرم با خدای خودم خلوت کردم و قطره ای از حرفهای دلم را به عزیزم مکتوب می کنم. سلام بر داداش خوبم حبیب خوشگلم ، منم لیلا خواهر کوچیکت همونی که همیشه هوامو داشتی، داداش جونم کجایی؟ تو که اینقدر بی وفا نبودی! هرجا می رفتی بیشتر از یک هفته نمی تونستی از خونه دور و بی خبر باشی! حبیبم دیگه طاقت دوریتو نداریم ۱۵ سال است که از راه قانونی برای کار به خارج از کشور رفته ایی و در ترکیه گرفتار و اسیر فرقه ی رجوی شدی ، ۱۵ سال است که ازت بی خبر و در انتظار برگشتت هستیم ، دیگه نمی دانم جواب گریه های پدر و مادر را چه بگویم ، با هر صدای زنگ تلفن و در خونه دلشون به لرزه در می آید ، از صبح تا شب عکستو نگاه می کنن و پدر با گونه های اشک آلود عکست را بغل کرده و می گوید حبیب جان کجایی پسرم بابا دورت بگرده برگرد خونه ، مادرم نصف شبا هم بیدار می شود تو را صدا می زند ، من هم به دور از چشم آنها با عکست حرف می زنم و اشکها می ریزم و نمی دانم به کدامین مشکلات و غم و غصه هایمان بگریم با تمام وجود صدای سفید شدن موهایم را می شنوم ، برادرم! حبیبم دیگه شانه هایم تحمل غم دوری تو و گریه های مادرم را ندارد. برگرد ای تکیه گاه خواهران گریانت ، ای فراق دوریت ، کمرشکننده ی برادرانت، به وطن و به خانه برگرد که منتظرت هستیم.

لیلا قاسمی

کافیست خودت و دلت را به خدا بسپاری و توکل بر خودش ، خود را از اسارت فرقه رجوی رهاسازی و آزاده باشی به امید حق، آزادی همگی شما فرزندان وطن نزدیک است. منتظر تماست و بازگشتت هستیم حبیب جان.

دلنوشته ای از خواهر دلشکسته لیلا قاسمی از زنجان به برادر مهربان وغریبم حبیب اله قاسمی (احسان ترک) گرفتار در فرقه ی رجوی در تیرانای آلبانی

لینک مرتبط :

http://www.nimnegah.org/farsi/?cat=3801

نامه خانواده ها

مجاهدین خلق و خانواده ها

اسارتگاه فرقه رجوی در آلبانی

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

هشتمین نامه آقای رسول تقی نژاد به برادرش (رشید تقی نژاد اسیر فرقه ستیزه جوی مجاهدین در آلبانی)

هشتمین نامه آقای رسول تقی نژاد به برادرش (رشید تقی نژاد اسیر فرقه ستیزه جوی مجاهدین در آلبانی)

نامه آقای رسول تقی نژاد به برادر اسیرش رشید در آلبانی آذربایجانغربی، ارومیه ارسال به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *