هنر و سینما
575 بازدید
فرقه مجاهدین

بیانیه خانواده ایران پور در پاسخ به اتهامات سران فرقه ستیزه جوی مجاهدین

“به نام خداوند جان و خرد”

بیانیه خانواده ایران پور در پاسخ به اتهامات سران فرقه ستیزه جوی مجاهدین

۱۸ آبان ماه ۱۳۹۵

ارسال به سایت نیم نگاه

 چندی است که قلم به دستان مزدور و اراجیف نویسان منفور وابسته به فرقه رجوی با انتشار مقالاتی سخیف و دون مایه با وارد آوردن اتهاماتی به خانواده ما و خواهر بزرگوارمان خانم دکتر ماه منیر ایران پور چهره ی واقعی و کین توزانه خویش را در برخورد با خانواده های دردمند ، دلتنگ و چشم انتظار اسیران فرقه رجوی به نمایش می گذارند.

خانواده هایی که تنها تفاضای ملاقات با عزیزان خود در یک فضای آزاد با نظارت نیروهای بین المللی را داشته اند و همواره این حق مسلم و طبیعی ایشان از سوی سران نابخرد فرقه رجوی نادیده انگاشته شده است و تنها سلاح و پاسخ ایشان به این درخواست به حق و انسانی یک چیز است انگ مزدوری و سفارتی و وزارتی خواندن اعضای خانواده ها و متقاضیان ملاقات با عزیزان و وابستگان.

غافل از این که این روش های نخ نما و فرسوده برای به عقب راندن سیل عظیم خانواده ها و خاموش کردن آتش اشتیاق آن ها که با شعار  “عشق بر نفرت پیروز است ” بر خواست خود پا می فشارند ، دیگر کارایی ندارد و تنها عزم ما را در پافشاری بر حق خود جزم تر می نماید.

ما اعضای خانواده ایران پور ، اعم از پدر، مادر و خواهران محمد رضا و احمد رضا ایران پور آشکارا اعلام می داریم که خواهرما ماه منیر تنها فرد متقاضی ملاقات و تنها خار فرو رفته در چشم های خون گرفته ی سران فرقه رجوی نبوده و نیست و همگی ما مانند تنی واحد تا رسیدن به خواست خود از پای نخواهیم نشست.

خانواده ایران پور

اکنون نزدیک به پانزده سال است که دو جوان رعنا و هنرمند ما توسط ایادی فرقه و قاچاقچیان انسان از ترکیه ربوده شده و در عراق و اکنون آلبانی تحت شدید ترین شگردهای مغزشویی قرار دارند و حق داشتن رابطه با دنیای آزاد ، تماس با دوستان و اعضای خانواده و دسترسی به اینترنت و شبکه های خبری دنیا را ندارند و با اعمال زور و فشار و تهدید وارعاب مورد استفاده ابزاری سران خودکامه فرقه رجوی قرار گرفته اند تا ضامن بقای آن ها و زندگی سراسر نکبتشان باشند.

هرگز فراموش نمی کنیم که در طی این پانزده سال سران فرقه نه تنها ما را به رسمیت نشناختند و مقدمات ملاقات ما با دو عزیزمان را فراهم نکردند بلکه با جعل نام عزیزانمان، از سوی آن ها بیانیه هایی ساختگی علیه ما و به ویژه خواهر فداکار و گرانقدرمان ماه منیر ایران پور صادر نمودند  تا شاید بتوانند با نا امید کردن ما از مهر و عشق عزیزانمان مُهر سکوت بر لبهای ما بزنند.

اما زهی تصور باطل ، زهی خیال مُحال.

زیرا محمد رضا و احمد رضا ایران پور ، فرزندان پدر ما هستند و از سینه ی پر مهر مادر ما شیر نوشیده اند و در آغوش گرم خواهران مهربانشان بالیده اند و دیر و دور نیست که ما با تلاش و امید  آنها را از قلعه ی دیو بدسیرت و ضحاک بد طینت نجات خواهیم داد و به کانون پر عطوفت خانواده باز خواهیم گرداند.

لازم به یاد آوری است که از نظر ما انگ مزدوری برای دولت متبوعمان بسیار ارزشمندتر از انگ خیانت به میهن و هم میهنان و پناه گرفتن در آغوش متعفن صدام بعثی و همکاری و معاونت با او در حمله به خاک وطن است.

به امید آزادی همه ی اسیران دربند فرقه ستیزه جوی رجوی و پایان رنج جانکاه دوری و هجران عزیزانمان.

اعضای خانواده ایران پور: عبدالحسین ایران پور (پدر) ، طاهره تقی پور (مادر)

هما ، نرگس و راحله ی ایران پور خواهران محمد رضا و احمد رضا ایران پور.

لینک های مرتبط :

http://www.nimnegah.org/farsi/?p=20410

 گفتگوی سایت نیم نگاه و خواهران ایران پور ، دوزخ لیبرتی

http://www.nimnegah.org/farsi/?p=20708

 گفتگوی سایت نیم نگاه و خواهران ایران پور ، اعزام افراد از دوزخ لیبرتی به آلبانی ، تهدیدها و فرصت ها ـ قسمت دوم

خواهران ایران پور

فرقه مجاهدین

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=21960

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

دلنوشته ای از خانم اکرم اولادی به خواهرش معصومه اولادی اسیر فرقه رجوی در آلبانی

دلنوشته ای از خانم اکرم اولادی به خواهرش معصومه اولادی اسیر فرقه رجوی در آلبانی

نامه خانم اکرم اولادی انجمن نجات استان قزوین ارسال به سایت نیم نگاه سلام برمعصومه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *