1,300 بازدید
نامه خانم ماه منیر جلالی (مادر) و شکوفه فروزنده (خواهر) به شهاب فروزنده تحت اسارت فرقه رجوی در آلبانی

نامه ی خانم ماه منیر جلالی (مادر) و شکوفه فروزنده (خواهر) به شهاب فروزنده تحت اسارت فرقه رجوی در آلبانی

نامه خانم ماه منیر جلالی (مادر) و شکوفه فروزنده (خواهر) به شهاب فروزنده تحت اسارت فرقه رجوی در آلبانی

کرمانشاه

۲۵ شهریور ماه ۱۳۹۵

ارسال به سایت نیم نگاه

نامه ای به شهاب فروزنده. 

 سلام شهابم دلیرم مادر قربونت بره انشاالله. مدتهاست که درد فراقت جگرم را سوزانده. نه معنی زندگی را می فهمم و نمی دانی که چه شبهایی را صبح میکنم چون میدانم که جایگاه راحتی نداری. تا به حال با چه سختی ها با چه مشقتی به لیبرتی وقتی که هنوز به آلبانی منتقل نشده بودی آمدم ببینمت اجازه ملاقات ندادند.

 مریم در دانشگاه حقوق می خواند و حسین پسردار شده، عمو شدی و شکو دختری داره و پسر حسین اولین کلمه عموش رو صدا میکنه شهاب جان برگرد نترس و بیا تا بابا زنده ست تو رو ببینه و چشممان روشن بشه.

 همه چیز اینجا در ایران عزیزمان برایت فراهم میشه از هیچی نترس. خدایی که تو اون سختیها کمکت کرد دوباره پشت و پناهت الانم هست. بیا عزیزم بیا که از داغ دوریت دلم آنقدر پر شده که اضافی اش از چشمانم بیرون میریزد. عزیز دل مامان فقط یک آرزو تو دنیا دارم و فقط و فقط اینه بغلت کنم و ببینمت.

با تشکر فراوان از کمیساریای امور پناهندگان سازمان ملل در آلبانی خواهش میکنم به خاطر خدا یکبار به من مادر دل شکسته ملاقات بدهید. زیرا سران فرقه بیرحم رجوی چنین اجازه ای را نمی دهند.

فرقه رجوی

باعرض سلام. 

 من شکوفه فروزنده خواهر شهاب فروزنده هستم. برادرم ۱۹ ساله بود که از ایران رفت و دقیقآ ۱۹ سال است که ماا ز او دوریم این بی اطلاعی و دوری ، اول مادرم را ویران نموده بعد من که خواهر هستم را متلاشی کرده چون درد دوری و دلواپسی من برای فراق و جدایی برادرم. ازیک طرف و دیدن ضجه زدنهای مادرم از طرف دیگر مرا هر روز از روز دیگر نابودتر می کند. دردی که درمانش از عهده هیچ طبیب ماهری بر نمیاید. فقط در خواب است که برادرم را محکم در آغوش می بوسم.

حال از دستان پر توان کمیساریای حقوق بشر امور پناهندگان سازمان ملل در کشور آلبانی خواهان یاری رساندن به ما خانواده های مورد ظلم قرار گرفته هستم. که درد ما را دریابند و رویای دیدن فرزندانمان و برادرانمان را به حقیقت بدل نمایند.

 با تشکر خواهری دل شکسته.

 لینک های مرتبط :

http://www.nimnegah.org/farsi/?p=20438

سومین نامه خانم ماه منیر جلالی، ساکن کرمانشاه به کمیساریای عالی امور پناهندگان سازمان ملل و نهادهای بین المللی ـ در طی یک ماه

http://www.nimnegah.org/farsi/?p=19851

دومین نامه خانم ماه منیر جلالی، ساکن کرمانشاه به کمیساریای عالی امور پناهندگان سازمان ملل و نهادهای بین المللی ـ در یک هفته اخیر

http://www.nimnegah.org/farsi/?p=19521

نامه خانم ماه منیر جلالی ساکن کرمانشاه به کمیساریای امور پناهندگان و مجامع بین المللی

http://www.nimnegah.org/farsi/?cat=3801

نامه خانواده ها

مجاهدین خلق

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=21018

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

نامه آقای احمد نعمت الهی به برادرش (حسین نعمت الهی اسیر فرقه مجاهین خلق در آلبانی)

نامه آقای احمد نعمت الهی به برادرش (حسین نعمت الهی اسیر فرقه مجاهین خلق در آلبانی)

نامه آقای احمد نعمت الهی ـ ساکن آباده ، استان فارس ارسال به سایت نیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *