2,585 بازدید
مریم رجوی

نامه ی سرگشاده ی خواهران ایران پور به مریم قجر عضدانلو

ایران، شیراز

۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ـ ۲ فوریه ۲۰۱۶

ارسال به سایت نیم نگاه

ای دختر شیطان به تو سلام نمی‌کنم که سلام نماد انسانیت است و تو از جرگه‌ی انسانی سال‌های بس طولانی است که خارج شده‌ای. لعنت خدا و همان خلقِ قهرمانی که زخم خورده‌ی تو اند هزاران بار بر تو باد.

می‌دانم که ما را می‌شناسی. ما خواهران ایران پور هستیم. ماه‌منیر‌، هما، نرگس و راحله. خواهران غیرتمند احمدرضا و محمدرضا ایران پور؛ همان‌ها که با نقشه‌های شیطانی فریبشان دادی و گفتی آنها را برای کار و تحصیل به آلمان می‌فرستی. همان دو عزیز رشید سرو قامت که از ترکیه با دغل‌بازی ربودی و در قلعه‌ی هزارتوی شیطانی اشرف بی‌شرف زندانی کردی.

25

ای هرزه‌ی فرانسوی، این بار نیز عزیزانمان را به ما نشان ندادی و در خیال باطل خود تصور کردی که خسته می‌شویم و می‌رویم و دیگر برای پس گرفتن برادرانمان نمی‌آییم.

زهی خیال باطل، سرمایه‌ی ما عشق است و امید که تو آن را نمی‌فهمی چون حتی لختی آن‌را در زندگی سراسر نفرت و دروغت لمس نکرده‌ای. ما دوباره باز خواهیم گشت با عزمی راسخ‌تر واراده‌ای استوارتر. ما احمدرضا و محمدرضا را از چنگال‌های زشت تو ای اختاپوس کریه بیرون می‌کشیم.

Face

مریم ای ابلیس هرزه، گمان کرده‌ای اگر چهره‌ی عده‌ای از فرزندان ما را با روسری بپوشانی‌،  مخفی کنی و به مقابل ما در لیبرتی بفرستی ما را خسته و ناکام میکنی؟؟؟؟

 تو ای دیو صفت که نام مقدس زن و مادر را آلوده کرده‌ای و عواطف انسانی‌ات را به شهوت قدرت‌طلبی  فروخته‌ای، بدان که نمیتوانی با این حیله‌ها ما را مأیوس کنی. تمام جداشده‌گان یک به یک به ما گفته اند که جگرگوشه هایمان را چگونه  در زیر شکنجه‌های مداوم روحی و جسمی قرار داده‌ای  و می‌دانیم که عزیزان ما مدت‌هاست که عزم رهایی دارند.

500

ای روسیاه دو عالم

دور نیست زمانی‌که در مقابل ما و سایر پدران و مادران و خواهران دلتنگ و دلسوخته محاکمه شوی. دور نیست روزی که بایستی پاسخگوی ما باشی و دور نیست روزی که به دار مجازات آویخته شوی. ما خواهران ایران پور ، دختران ایران و یلان شیراز دوباره برای به خاک مالیدن پوزه‌ات و رها ساختن احمدرضا و محمدرضا برادران عزیز اسیرمان به عراق بازمی‌گردیم. منتظر باش ای خودفروخته‌ی وطن فروش.

خواهران ایرانپور

لینک های مرتبط :

http://www.nimnegah.org/farsi/?p=16981

نامه خانم ماه منیر ایرانپور به مسئولین حقوق بشر و کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد

http://www.nimnegah.org/farsi/?p=16334

نامه خانم راحله ایران پور خواهر (محمدرضا و احمدرضا ایران پور تحت اسارت فرقه رجوی در لیبرتی، عراق) به آقای بان کی مون دبیرکل سازمان ملل متحد

liferti

 

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=17134

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

افشاگری های روزنامه نگاران غربی درباره نقض حقوق بشر در تشکیلات مجاهدین

افشاگری های روزنامه نگاران غربی درباره نقض حقوق بشر در تشکیلات مجاهدین

امروزه کافی است واژه MEK را در گوگل جستجو کنیم که به انبوهی از منابع …

یک دیدگاه

  1. مریم قجرعضدانلو امروز همسر ترکی الفیصل سعودی شده وپشتش به سعودیهاودلارهای کثیفشان گرم شده، زمانی به صدام تکیه داشت این زن هرزه ولی دیریازودتاریخ مصرفش عین مسعود رجوی که به زنان فرقه ی خودتجاوزمی کرد، تمام خواهدشدان شاءالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *