775 بازدید

ترس رجوی از حضور خانواده ها

حمید رضا سلمانی (عضو سابق ارتش آزادیبخش و مجاهدین خلق)

یاران ایران، پاریس، بیست و هفتم می ۲۰۱۵

رجوی همیشه (در نشست های درون تشکیلاتی درعراق) خانواده را لانه فساد تعریف میکرد و از دیدگاه شخص رجوی این تنها پاشنه اشیلی بود که میتوانست فرد را از مسیر مبارزه دور کند. و به اصطلاح از مبارزه ببراند. رجوی با تمامی خصومتی که نسبت به مردم ایران داشته و دارد این (موضوع) را به درستی متوجه شده و به همین دلیل جلوی ملاقات خانواده ها با فرزندان و عزیزانشان را میگیرد.

زیرا که تمامی پنهان کاری ها و بن بست هایی را که سازمان با آنها روبرو است از طریق خانواده به نفرات منتقل میشود. چرا که تمامی احساساتی که رجوی سعی در دزدیدن آن به سمت خود دارد با بودن خانواده دیگر جایی برای سازمان و بطور اخص ان شخص ر جوی نمی ماند.

Khanevade 4 Matn

این ترس تا این حد است که سازمان نفرات را مجبور به نوشتن تکذیب نامه در سایتهای رسمی و غیره رسمی اش میکند. و گاهی حتی بدون اطلاع افراد دست به این کار میزند. چرا که نفرات مادامی که در قلعه رجوی بسر می برند خبری از دنیای بیرون ندارند. همه چیز فیلتر شده در اختیار نفرات قرار میگیرد و خیلی ساده است که رجوی به اسم نفرات و از جانب انها تکذیب نامه بنویسد. البته که تکذیب نامه اسم محترمانه ایی است. چرا که فرهنگ مجاهدین پر از فحش و بد بیراه نسبت به خانواده است.

احترام کلا در این فرهنگ جایی ندارد. همه چیز با تهمت و دروغ و افترا شروع میشود. و با فضیحت پایان می یابد. در همین سایت سازمان مجاهدین در طرف شخص حسن خانی نامه ایی درج شده تحت عنوان خانواده من کیست؟؟؟؟

شاید به جرات بشود گفت که سطح انشا در حد دانش آوز دبستانی سالهای دهه ۱۳۶۰ باشد. سازمان با استفاده از این شیوه سعی در واقعی جلوه دادن نامه نوشته شده دارد. در حالی که برهیچ کس پوشیده نیست این گونه سیاست های دغلکارانه سازمان.

لینک های مرتبط :

http://www.nimnegah.org/farsi/?cat=3801

نامه خانواده ها

http://www.nimnegah.org/farsi/?p=12317

پیام تهدید به قتل جداشدگان، انتهای سیاستهای غلط رجوی

http://www.nimnegah.org/farsi/?p=9279

فرافکنى رهبرى سازمان مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

Liberti Fereydun Matn

 Hamid Ali Reza Matn

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=14178

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

جواد فیروزمند

تلاش مذبوحانه فرقه مجاهدین برای پاک کردن گذشته

تلاش مذبوحانه مجاهدین برای پاک کردن گذشته تلویزیون «vizionplus» آلبانی در روز ۲۶ نوامبر ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *