3,329 بازدید
زهرا مریخی

اعزام مهدی ابریشمچی و زهرا مریخی به آلبانی از سوی مریم رجوی

نجات یافتگان در آلبانی، تیرانا

بیست و هفتم آوریل ۲۰۱۵

هیئت تحریریه نجات یافتگان در آلبانی

مریم رجوی مستقر در فرانسه برای کنترل بیشتر اوضاع و همچنین روحیه دادن به افراد مسئله دار در آلبانی اقدام به اعزام و مسافرت چند روزه مهدی ابریشمچی و زهرا مریخی از فرانسه به آلبانی کرده است.

بعد از انتقال آخرین دسته اعضای سازمان از لیبرتی به آلبانی و جا افتادن افراد در فضای جدید ، بخشی از آنها از یک سو به علت بن بست های استراتژیکی سازمان دچار ضعف روحیه و سکوت و به قول سازمان در خود فرو رفته اند. این افراد تقریبا بین بیست تا سی سال عمر خود را به دنبال سراب بوده اند ، از سوی دیگر بخش دیگری از نیروهای سازمان اگر چه خود از شرایط ذکر شده شده در بالا برای سازمان ناراحت نشان می دهند ولی در ته دل خوشحال هستند که حداقل از حصار فیزیکی اشرف و لیبرتی در عراق خارج شده اند.

Abrisham Jasus Matn

سازمان مجاهدین نیز به دستور مشخص مسعود رجوی و مریم رجوی در آلبانی امکانات بیشتری در بین اعضا قرار داده است هر چند کماکان نشست های دیگ و عملیات جاری در پایگاه های سازمان در آلبانی برپا و اجرا می شود. به همین دلیل مریم رجوی در فرانسه برای روحیه دادن به افراد مسئله دار و سر و سامان دادن به اوضاع تشکیلات اقدام به اعزام و مسافرت چند روزه مهدی ابریشمچی و زهرا مریخی از فرانسه به آلبانی کرده است.

زهرا مریخی

مهدی ابریشمچی و زهرا مریخی و یکنفر دیگر از اعضای سازمان در ساختمان اصلی فرماندهای سازمان در آلبانی که به مقر ۴۹ معروف شده است ، مستقر می شوند. جالب این است که سازمان در این ساختمان نگهبانی های متعدد گذاشته است و این گونه برای مسولین آلبانی وانمود می کند که هر لحظه ممکن است رژیم به ما در اینجا حمله کند و خلاصه در آنجا هم می خواهد نرخ خودش را بالا ببرد. براساس مشاهدات دوستان جداشده تمام زنان شورای رهبری در این ساختمان حضور پیدا کرده اند و مهدی ابریشمچی و زهرا مریخی برای آنها نشست گذاشته اند و احتمالا پیامی از مریم رجوی را برای آنها قرائت کرده است.

لازم به یادآوری است که مهدی ابریشمچی در حال حاضر مورد اعتماد ترین فرد نزد مسعود رجوی و طبعا مریم رجوی می باشد. زهرا مریخی نیز در میان زنان مجاهدین در فرانسه مهمترین مسئولیت های سازمانی را از مریم رجوی بر عهده دارد.

Mehdi Zahra Matn

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=13782

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

استعفا در کاخ سفید

استعفای مقام ارشد کاخ سفید، در جریان تحریم ها علیه عربستان

یک مقام ارشد کاخ سفید مسئول تنظیم سیاست های امریکا در قبال عربستان سعودی عصر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *