1,621 بازدید
اخبار و ناگفته های کمپ پناهندگان در آلبانی ـ جدایی منصور شعبانی از تشکیلات مخوف رجوی ـ قسمت چهارم

اخبار و ناگفته های کمپ پناهندگان در آلبانی ـ جدایی منصور شعبانی از تشکیلات مخوف رجوی ـ قسمت چهارم

Wednesday, April 16, 2014

سران فرقه ستیزه جوی مجاهدین تلاش می کنند در فضای بسته و بازدارنده تشکیلات و با بکارگیری شگردها ، ترفندهای غیرانسانی و غیراخلاقی ، همانگونه که در قرارگاه اشرف و کمپ لیبرتی در جلوگیری از جدایی و خروج افراد و اعضا بدان متوسل می شدند افراد انتقالی به کمپ پناهندگان در آلبانی را در سیطره و اسارت خود نگاه دارند. اما این روزها شاهد هستیم تعدادی از افراد انتقالی به آلبانی نسبت به فریبکاری ، تبلیغات پوچ ، بیهوده و غیرواقعی سران و عناصر کلیدی مجاهدین همچون جواد خراسان و فرزانه میدان شاهی (از بازجویان و شکنجه گران بیرحم و خشن تشکیلات رجوی) شناخت کافی پیدا کرده ، از فرقه رجوی جدا شدند و به سایر جداشدگان در کمپ آلبانی پیوستند.

K.Albani Face

سران فرقه رجوی حتی با دادن پول و وعده های فریبکارانه هم قادر نیستند مانع ریزش افراد شوند. علیرغم اینکه افراد در مقر جواد خراسان در کمپ آلبانی بشدت تحت کنترل هستند و از طریق جاسوسان رجوی زیر نظر می باشند و استفاده از وسائل ارتباطی از جمله اینترنت ، تماشای تلویزیون محلی آلبانی و گوش دادن به موسیقی و یا نشست های دو نفره و جمعی برای تفریح و یا گفتگو …   برای اعضای تشکیلات ممنوع است اما جدایی نیروهای تشکیلاتی همچنان ادامه دارد …

طبق اخبار دریافتی آقای منصور شعبانی با رده معاون بخش جدید در اوایل این هفته با شجاعت  از مقر جواد خراسان خارج شد و به جداشدگان پیوست. در واقع آقای شعبانی با جدایی خود از تشکیلات مخوف رجوی راه را برای دیگر اعضای تشکیلاتی باز کرد تا جرئت پیدا کنند که از دارودسته رجوی جدا شوند. هر چند سران تشکیلات رجوی فضای رعب و وحشت در کمپ پناهندگان ایجاد کرده اند تا کسی جرات اعتراض و خروج از فرقه را نداشته باشد و از ناآگاهی افراد به دلیل عدم ارتباطشان با دنیای بیرون از تشکیلات سوءاستفاده می کنند اما جدایی تعدادی از افراد از مجاهدین در طی چند هفته اخیر نشان داده است که دنیای تاریک و سیاه مجاهدین در حال نابودی و فروپاشی است.

لینک مرتبط :

http://www.nimnegah.org/farsi/?p=9028

اخبار و ناگفته های کمپ پناهندگان در آلبانی ـ قسمت سوم

سران تبهکار فرقه رجوی از ریزش و جدایی اعضای تشکیلات در کمپ پناهندگان آلبانی ترس و هراس دارند

سران تبهکار فرقه رجوی از ریزش و جدایی اعضای تشکیلات در کمپ پناهندگان آلبانی ترس و هراس دارند

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=9071

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

استعفا در کاخ سفید

استعفای مقام ارشد کاخ سفید، در جریان تحریم ها علیه عربستان

یک مقام ارشد کاخ سفید مسئول تنظیم سیاست های امریکا در قبال عربستان سعودی عصر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *