1,287 بازدید
یادداشت های غلامرضا شیردم ـ ساکن ترکیه (عضو سابق ارتش آزادیبخش و مجاهدین خلق) ـ ورود به اشرف ـ قسمت اول

یادداشت های غلامرضا شیردم ـ ساکن کشور ترکیه (عضو سابق ارتش آزادیبخش و مجاهدین خلق) ـ ورود به اشرف ـ قسمت اول

 غلامرضا شیردم ـ ساکن ترکیه

Tuesday, December 03, 2013

ارسال به سایت نیم نگاه

از اولین ساعات ورود به اشرف سئوالهای زیادی به ذهنم خطور کرد ذهنم به دلیل رفتار خشک اعضای فرقه مجاهدین خیلی درگیر شد. در بدو ورود به خودم گفتم اینجا دیگه کجاست؟ بعد از چند ساعات انتظار یکی از مسئولین فرق برای انتقال ما به داخل اشرف آمد و ما را به محلی که اسکان می نامیدند منتقل کرد.

 چند ساعاتی در اختیار خود بودیم. افراد زیادی آنجا بودند که به دام فرقه رجوی افتاده بودند. در همان روز به ما گفتند وسایل شخصی خود را باید تحویل آنان بدهیم اما با مقاومت من و دوستان دیگر روبرو شد. ولی فایده نداشت ما در واقع به اردوگاه اسرای جنگی وارد شده بودیم هیچ راهی نداشتیم باید اوامر آنها را اطاعت می کردیم و ناچار وسایل شخصی خود را تحویل دادیم.

 یکی از صحنه ها هرگز از یادم نخواهد رفت وقتی یکی از دوستان از تحویل عکس تنها فرزندش خودداری کرد و مقاومت نشان داد با رفتار زننده یکی از مسئولین فرقه رجوی مواجه شد او گفت : شما اینجا (قرارگاه اشرف) باید خانواده ، زن ، بچه و همه چیز را فراموش کنید شما برای مبارزه آمده اید نه برای زندگی کردن. در همان روز متوجه شدم به دلیل ورودمان به اسارتگاه اشرف و تشکیلات کثیف مجاهدین باید تاوان سنگینی پرداخت کنیم که کردیم.  وقتی ما را بعد از چند روز به پذیرش انتقال دادند و با مسئول پذیرش روبرو شدیم در همان دیدار اول او گستاخانه به ما گفت : شما حیواناتی هستید در قالب انسان که باید اینجا به انسان تبدیل بشوید. این حرف او خیلی سنگین بود نمی شد هضمش کرد عصبانی شدم به مسئول فرقه گفتم : اخه خانم محترم این چه مبارزه ای است که با تحقیر و توهین به افراد شروع می شود؟

ولی حرف من فایده ای نداشت مسئولین فرقه رجوی ما را به اسارت گرفته بودند و باید دستورات آنان را مو به مو اطاعت می کردیم در واقع یکسری آدمهای دگم و متعصب در اشرف جمع شده بودند و حرف خود را به کرسی می نشاندند و افکار دیگران برای آنها اهمیتی نداشت.

مهدی ابریشمچی در از پادوهای اصلی رجوی نقش مستقیم در شسشتوی مغزی افراد در فرقه مجاهدین دارد

مهدی ابریشمچی در از پادوهای اصلی رجوی نقش مستقیم در شسشتوی مغزی افراد در فرقه مجاهدین دارد

 بعد از چند روز من و دوستم درخواست انصراف دادیم و خواستار خروج از اشرف شدیم ولی مسئولین فرقه ما را تهدید کردند و گفتند که اگر بر خواسته خود اصرار کنیم ما را به ابوغریب ( زندان مخوف رژیم صدام ) می فرستند تا اینکه منجر به درگیری ما و چندین تن از اعضای فرقه رجوی شد. شب هنگام موقع استراحت در آسایشگاه یکدفعه ۱۰ الی ۱۵ نفر از مسئولین فرقه به محل خواب ما آمدند و کتک مفصلی به ما زدند این رفتار زشت و بیرحمانه آنها در واقع گرفتن زهرچشم از بقیه هم بود که زمزمه جدایی از فرقه را داشتند.

ادامه دارد …

افراد حاضر در اورسورواز فرانسه مقر مریم رجوی همانند سایر اعضای فرقه مجاهدین درعراق تحت کنترل کامل بوده، حق ازدواج، تماس با خانواده و بستگان خویش را به هیچ وجه ندارند.

افراد حاضر در اورسورواز فرانسه مقر مریم رجوی همانند سایر اعضای فرقه مجاهدین درعراق تحت کنترل کامل بوده، حق ازدواج، تماس با خانواده و بستگان خویش را به هیچ وجه ندارند

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=7075

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

جواد فیروزمند

تلاش مذبوحانه فرقه مجاهدین برای پاک کردن گذشته

تلاش مذبوحانه مجاهدین برای پاک کردن گذشته تلویزیون «vizionplus» آلبانی در روز ۲۶ نوامبر ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *