1,440 بازدید
نتیجه نظرسنجی مرکز تحقیقات علوم اجتماعی دانشگاه جرج میسون آمریکا : 95 درصد ایرانیان مقیم آمریکا مخالف سازمان مجاهدین هستند

نتیجه نظرسنجی مرکز تحقیقات علوم اجتماعی دانشگاه جرج میسون آمریکا : ۹۵ درصد ایرانیان مقیم آمریکا مخالف سازمان مجاهدین هستند

خبرگزاری دانشجویان ایران ـ ایسنا

Sunday, April 21, 2013

براساس یک نظرسنجی که اواخر هفته گذشته در آمریکا منتشر شد، ۹۵ درصد از ایرانیان مقیم آمریکا مخالف سازمان مجاهدین هستند.

براساس یک نظرسنجی که هفته پیش توسط مرکز تحقیقات علوم اجتماعی دانشگاه جرج میسون آمریکا و به سفارش اتحادیه روابط عمومی ایرانیان آمریکایی (پایا) انجام شده است، تنها ۵ درصد از افرادی که اعلام حمایت از گروه‌ها و شخصیت‌های اپوزیسیون کردند، از سازمان مجاهدین حمایت می‌کنند.

سازمان مجاهدین خلق ایران

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)‌، سازمان مجاهدین بر خلاف آنچه که ادعا می‌کند نه تنها از کمترین حمایت و پایگاه مردمی در ایران و خارج از کشور برخوردار است، بلکه منفور اکثریت قریب به اتفاق ایرانیان است. بدیهی است مجاهدین این نداشتن محبوبیت را مرهون خیانت‌های بی‌شمارشان علیه هموطنان خود و مردم بی‌گناه ایران زمین هستند.

نظرسنجی

خیانت‌هایی که از اوایل انقلاب و با ترور بیش از ۱۲۰۰۰ نفر از انسان‌های بی‌گناه که به خاطر ظاهر موجه و مذهبی‌شان به شهادت رسیدند آغاز شد و با پیوستن این گروهک تروریستی به صدام حسین و ارائه اطلاعات مورد نیاز ارتش بعث عراق و خوش‌خدمتی به دیکتاتورعراق که جنگی همه ‌جانبه را بر ملت ایران تحمیل کرده بود، تشدید شد و اکنون در قالبی دیگر و تبلیغات علیه ایران ادامه دارد و ظاهراً هیچ پایانی برای آن متصور نیست. خیانت‌هایی که بر هیچ کسی پوشیده نیست و سبب شده هر ایرانی وطن دوستی از دارودسته رجوی ابراز انزجار کند.

 

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=4180

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

روزنامه ایندیپندنت انگلستان: کلنل ضد اطلاعات سابق آلبانی می گوید “فرقه رجوی مانند مافیا عمل می کنند”

روزنامه ایندیپندنت انگلستان: کلنل ضد اطلاعات سابق آلبانی می گوید “فرقه رجوی مانند مافیا عمل می کنند”

روزنامه ایندیپندنت انگلستان: کلنل ضد اطلاعات سابق آلبانی می گوید “فرقه رجوی مانند مافیا عمل …