هنر و سینما
1,624 بازدید
نامه اعضای زن جدا شده مجاهدین به شهردار ژنو آقای پاگانی در کشور سوئیس

نامه اعضای زن جدا شده مجاهدین به شهردار ژنو آقای پاگانی و سفیر کرواسی در کشور سوئیس

نسرین ابراهیمی (عضو سابق ارتش آزادیبخش و مجاهدین خلق) ـ سوئیس

آقای رمی پاگانی

با سلام و احترام

اینجانب نسرین ابراهیمی یکی از اعضای سابق مجاهدین هستم که طی یک دهه در پادگان اشرف تحت رهبری مریم رجوی و مسعود رجوی در اسارت آنها بودم و از نزدیک شاهد جنایات و ظلم و ستم و کارهای تروریستی این فرقه بودم. اخیرا در یکی از سایتهای وابسته به مجاهدین دیدم که رهبری فرقه یعنی مریم رجوی به شهر ژنو، شهر نهادهای عالی حقوق بشر و پناهندگی آمده و با شما ملاقاتی داشته است و اطلاعات دروغ و غلطی را در اختیار شما گذاشته است.

 قبل از هر چیز باید بگویم که شهر ژنو نزد ملتها یادآور حمایت و دفاع از حقوق انسانهاست و نه محلی که تروریستها بخواهند از قوانین حقوق بشری آن در جهت پیش برد اهداف ضد انسانی خود سوء استفاده بکنند من به عنوان کسی که سالیان سال تحت ستم همین خانم در پادگان اشرف بودم از شنیدن این خبر متاثر شدم چرا که همین خانمی که خود را حامی ملت ایران می داند و خود را اپوزسیون ایران معرفی می کند و از حقوق انسانها سخن می گوید و از مساوی بودن حقوق زن و مرد سخن می گوید خود یکی از ناقضین اصلی حقوق بشر است.

 ایشان همان شخصی است که در پادگان اشرف فرمان طلاق اجباری را داد و زنها و مردها را به اجبار از هم جدا کرد و بعد هم فرزندان آنها را به زور از آنها جدا کرد و بعد هم از همگی خواست تا نسبت به همدیگر تنفر پیدا کرده و عشق و عواطف آنها فقط برای شوهر ایشان باشد و کسی حق نداشت که به کسی غیر از شوهر ایشان محبت کند و یا عاطفه ای داشته باشد

ایشان همان شخصی هستند که دستورعقیم کردن زنها را داد تا آنها را از امید به آینده قطع کند و تا آخر عمر آنها را به نوکران و کلفتهای شوهرش تبدیل کند ایشان همان شخصی هستند که به دستور ایشان تعداد زیادی از افراد خودش در پادگان اشرف که نمی خواستند با فرقه همکاری داشته باشند را روانه زندان کرد و بعد هم تعدادی را حکم اعدام داد همین خانمی که ادعا می کند که در آینده ایران حکم اعدام را لغو خواهد کرد.

 ایشان همان شخصی است که به دستور ایشان افراد زیر سن در اشرف که خود من یکی از آنها بودم را در سن ۱۴ سالگی روانه زندان و بعد هم تحت بدترین شکنجه های روحی قرار دادند همین خانمی که مدعی حقوق افراد زیر سن در ایران می باشد ایشان همان شخصی است که با فرمان ایشان برای حفظ صدام در قدرت در آن زمان در زمانی که کردهای عراقی برای دمکراسی و آزادی به مبارزه با صدام پرداخته بودند ایشان فرمان کشتار کردها را دادند و همان فرمانی که از خاطره هیچ کدام از افرادی که در آن زمان در پادگان اشرف بودند پاک نمی شود که گفت گلوله ها را هدر ندهید کردها را زیر تانکهایتان بگیرید و ….

آقای پاگانی

خانم مریم رجوی که خود را سالیان سال است رئیس جمهور مادام العمر مردم ایران می خواند و حتی بعد از این همه سال حتی یکبار حاضر نشده است که در درون فرقه اش به خاطر ترس از دست دادن جایگاه خود ساخته اش, یکبار هم شده انتخاباتی بگذارد چگونه صلاحیت این را دارد که از طرف مردمی سخن بگوید که خود قربانی فرقه اش هستند؟ چگونه ایشان صلاحیت دارد که از حقوق زنان صحبت کند وقتی که ایشان دستور عقیم کردن زنان داخل فرقه اش را می داد و ایشان چگونه می توانند از حقوق بشر صحبت کنند وقتی در فرقه ایشان جز خفقان و سرکوب چیز دیگری نبود و کسی اجازه حتی یک انتقاد را از ایشان نداشت و انتقاد از ایشان مساوی با مرگ شخص در درون فرقه اش بود و …

 مریم رجوی ادعا می کند که تروریست نیستند و کارهای تروریستی خود را کنار گذاشته اند ولی همزمان از مسلح کردن افرادی صحبت می کند که برای کارهای تروریستی روانه ایران کرده اند و آنها را در ایران مستقر کرده است که این همان تناقض آشکار حرف ایشان است و این نشان از این است که این گروه به کارهای تروریستی کاملا معتقد است وهرگزآن را کنار نخواهد گذاشت همانطوری که خود ایشان در سخنرانیهایش به این حقیقت اعتراف کرد متاسفانه ایشان می خواهند با سوء استفاده از قوانین حقوق بشری کارهای ضد انسانی و تروریستی خود را پیش ببرند.

 ما اعضای سابق این گروه از شما می خواهیم که نسبت به این گروه هوشیار باشید و به کسانی که خود ناقض حقوق بشر هستند و هنوز به دنبال کارهای تروریستی که خود اعتراف می کنند هستند اجازه سوء استفاده از قانون را ندهید.

جناب آقای پاگانی شهردار محترم ژنو

افراد عضو فرقه مجاهدین که هم اکنون درعراق در کمپ لیبرتی می باشند که سالیان سال است تحت سرکوب شدید تشکیلاتی فرقه بوده اند و به وسیله مغزشویی و به اجبار از طرف رهبری فرقه نگه داشته شده اند جان تک تک آنها در خطر است عراق محل امنی برای این افراد نخواهد بود ولی از آنجا که رهبری فرقه یعنی مریم رجوی می خواهد این افراد را به هر نحوی که شده در عراق نگه دارد به این دلیل که می داند اگر پای این افراد به دنیای آزاد باز شود و بفهمند که تا حالا در سراب زندگی کرده و هر چه شنیده اند دروغ بوده است و فقط مورد سوء استفاده قرار گرفتند و…به طبع از فرقه جدا شده و به دنبال زندگی خود می روند لذا رهبری فرقه از این می ترسد و برای همین با تمام قوا جلوگیری می کند از انتقال این افراد به خارج ازعراق ,با وجود آنکه مریم رجوی می داند که با سابقه وحشتناکی که در عراق داشته اند

 مردم عراق نمی خواهند این افراد در عراق بمانند و لذا عراق منطقه خطرناکی برای این افراد خواهد بود وهمانطوری که شاهد بودیم در یک حمله تعدادی از این قربانیان کشته و زخمی شدند ولی با این حال مریم رجوی حاضر نیست که این افراد به خارج از عراق منتقل شوند و جان آنها نجات پیدا کند ایشان حاضر است که همه افراد در کمپ لیبرتی کشته شوند ولی پای آنها به خارج از عراق نرسد .

آقای پاگانی  من به عنوان یکی از قربانیان و زندانیان و شکنجه شده های این فرقه به دستور مستقیم مریم رجوی از شما خواستار ملاقات حضوری هستم تا اطلاعات دقیق و مستندات خود را کاملا در اختیار شما قرار بدهم و از شما می خواهم که به ناقضین اصلی حقوق بشر و به تروریستها اجازه سوء استفاده از قوانین انساندوستانه حقوق بشر را ندهید , این گروه نماینده ملت ایران نیست و نخواهد بود چرا که ملت ایران قربانی این فرقه هستند و ما به عنوان قربانیان اصلی این فرقه نسبت به عواقب همکاری با این فرقه ضد ایرانی هشدار می دهیم

با تشکر

مریم رجوی در اقدامات تروریستی فرقه مجاهدین نقش تعیین کننده دارد

  نامه خانم زهرا السادات میر باقری (عضو سابق ارتش آزادیبخش و مجاهدین خلق) به سفیر کشور کرواسی در سوئیس

با سلام و تقدیم احترام

من زهرا السادات میرباقری هستم وقبلا در سازمان مجاهدین رده کاندیدای شورای رهبری بودم که موفق شدم سال ۱۳۹۰ شمسی ۲۰۱۱ میلادی از کمپ اشرف در عراق فرار کنم. در حال حاضر دو خواهر و یک برادر عزیزمن گروگان تشکیلات سازمان مجاهدین در لیبرتی می باشند و لازم است به اطلاع شما برسانم که برادر من معترض است و هم اکنون در خروجی سازمان یعنی محلی که افراد معترض به تشکیلات در آنجا زندانی سازمان مجاهدین خلق می باشد و امکان هیچگونه تماسی نه از طرف من و نه از طرف او وجود ندارد در حالیکه در تمام این دنیا امکان تماس با یک زندانی وجود دارد اما رهبری این سازمان اجازه حتی یک تماس با اعضای خانواده هایمان را نیز از ما محروم کرده است.

من و سایر دوستان جدا شده دیگر که مقهور تهدیدات و جوسازیهای این سازمان قرار نگرفته ایم، همواره سعی کرده ایم برای همه شخصیتها و مجامع بین المللی و حقوق بشری و افکار عمومی روشنگری کنیم. و صورت واقعی این جریان و سازمان را برملا کنیم چرا که نمایندگان منتخب مردم ایران نیستند و پایگاهی در بین مردم ندارند و حتی نفراتی را هم که در لیبرتی نگهداشته اند باید به اطلاع شما برسانیم که سالیان سال است که تحت تفتیش عقاید قرار گرفته اند.

من تا همین دوسال پیش که آنجا بودم شرایطی بود که من وصدها نفر مانند من خواهان جدایی وآزادی از سازمان مجاهدین خلق بودیم به ما رجوی دیکته می کرد که بگویید وامضا کنید که میخواهید درکمپ اشرف تا آخر بمانید ترس و کنترل شدید و اسارت ذهن عوامل ادامه این گروگان نگه داشتن افراد تو سط رجوی بود این درشرایطی بود که من سه بار اقدام به فرار ناموفق ازسازمان کرده بودم هیچگاه نمی خواستم درکمپ اشرف و سازمان بمانم وبرای حضورودیدارنماینده گان سازمان ملل ویونامی لحظه شماری می کردم تا در فرصتی مناسب بتوانم از چنگال آنها رها بشوم.

این تشکیلات برای اختیاری و داوطلبانه نشان دادن ماندن در عراق افرادی را خودش به خارج می فرستد و هدفش از آن افراد کار تبلیغاتی است. شرح همه جانبه فعالیتهای سکت سازمان مجاهدین فرقه رجوی مستلزم وقت زیاد است و من خواهان دیدار باشما و توضیحات کامل در فرصتهای بعدی هستم فقط خیلی مختصر و کوتاه بگویم که خواست واقعی ساکنان لیبرتی مثل من آزاد شدن ازعراق و تشکیلات رجوی است  نه برگشت به اشرف.

با تشکرواحترامات میرباقری

اعضای زن جدا شده ی مجاهدین تجارب تلخ و گزند خود در مناسبات زن ستیز و فرقه گرایانه تشکیلات رجوی را برای افکارعمومی تشریح کردند

اعضای زن جدا شده ی مجاهدین تجارب تلخ و گزند خود در مناسبات زن ستیز و فرقه گرایانه تشکیلات رجوی را برای افکارعمومی تشریح کردند 

بتول ملکی (عضو سابق مجاهدین خلق) ـ سوئیس

جناب آقای پاگانی شهردار ژنو

 اسم من بتول ملکی است و یکی از جداشدگان مجاهدین خلق هستم که در کشور سوییس اقامت دارم و در حوزه حقوق بشر و امور زنان فعالیت می کنم. به اطلاهع می رسانم که اینجانب و انبوهی از دوستانم به دلیل انتقاد به سیاست های رهبری مجاهدین به زندان های این سازمان در عراق افتاده ایم.

مطلع شدم که سازمان مجاهدین خلق که یک فرقه تروریستی می باشد در رسانه های وابسته به خود حضور مریم رجوی در شهر ژنو را تبلیغ می کند و از شخصیت جنابعالی برای مقاصد فرقه گرایانه و خشونت طلبانه خود سواستفاده می کند و شما را طرفدار فرقه مجاهدین معرفی می کند.

لازم است به اطلاع شما برسانم که مسعود رجوی و همسرش مریم که بعدها هر دو رهبری سازمان را در خارج از ایران به عهده گرفتند ، سازمان مجاهدین را از یک سازمان سیاسی خارج کرده و آن را به صورت یک فرقه مذهبی خطرناک مبدل کردند.

در این مسیر باعث تسویه درون گروهی و زندانی کردن و کشتن نفرات ناراضی خود شدند .

در سازمان افراد مجبور شدند طلاق دسته‌جمعی را تجربه کنند. کودکان از پدر و مادرشان جدا شده و در اروپا و آمریکا به خانواده‌های مختلف سپرده شدند و یا به پایگاههای خودشان فرستاده شدند . از آن‌ها بیگاری کشیده شده و حقوق آن‌ها را که از طرف دولت آن کشور ها داده میشد را به جیب خودشان ریختند که حکایتی دیگراست و دراینجا همه ذکر آن نمی گنجد.

افراد در سازمان در معرض مغز شویی مداوم قرار گرفته و با ناراضیان برخورد تشکیلاتی شده و مورد ضرب وشتم و سپس زندانی شدن و کشته شدن قرار گرفتند.

در فرقه مجاهدین به مدت ۲۰ سال است که ازدواج ممنوع شده و طبق گزارش‌های رسیده از طرف افراد جدا شده جدید، مسعود رجوی از زنان شوهر از دست داده ، برای خود حرامسرا درست کرده و از آن‌ها سوءاستفاده جنسی میکند. در فرقه مجاهدین روزنامه ، تلویزیون و رادیو و هر چیزی که باعث آگاهی شود ممنوع است. البته مشکلات زیاد دیگری در این سازمان وجود دارد که در این نامه امکان بازگویی همه آن‌ها نیست.

بد نیست برای شناخت بیشتر شما از فرقه مجاهدین به کتابی که خانم سناتور ناتالی گوله به زبان فرانسه نوشته ، اشاره کنم.

اخیرا خانم سناتور «ناتالی گوله» (Nathalie Goulet) وکیل و عضو مجلس سنای فرانسه، کتابی منتشر نموده است زیر عنوان «سازمان مجاهدین خلق : فرقه ای در قلب جمهوری». او شروع این اثر تحقیقی را با «هشدار» به سناتورها و نمایندگان مجلس فرانسه آغاز می نماید. ایشان ضمن اعتراض به روابط سئوال برانگیز برخی سیاستمداران اروپایی ها با گروه رجوی از مخاطبین فرانسوی و ارگان های دولتی کشور خود می پرسد: «چگونه است که در فرانسه سازمانی با تمام ویژه گی های یک سکت، بعنوان یک سازمان یا حزب سیاسی شناخته می شود؟» « در چارچوب دموکراسی آیا هر گروه مخالفی که اظهار نماید در برابر یک دیکتاتور ایستاده است، تنها به این دلیل می تواند یک سازمان یا حزب دموکراتیک باشد؟» و نتیجه گیری می کند: «با توجه به گذشته مجاهدین خلق دشوار است فکر کنیم سازمانی که همچنان از تمام بیماری ها و درد های یک گروه تمامیت خواه مثل کیش شخصیت ،فعالیت های تروریستی،منابع مالی پنهان،دروغ، تهمت، تهدید، تخریب چهره شهروندان تحت عنوان افشاگری رنج می برد، به یک سازمان دموکراتیک تبدیل شده باشد!»

آقای شهردار پاگانی

شایسته هست همین سوال خانم سناتور ناتالی گوله را بنده از جنابعالی داشته باشم، آیا درست است که یک شخصیت سوئیسی تحت عنوان شهردار ژنو با رهبر یک فرقه تروریستی دیدار داشته باشد و از این سکت طرفداری کند؟

بسیار خرسند می شوم که شرایطی فراهم شود که من و دوستانم در یک ملاقات حضوری دلایل خود را برای اینکه اثبات شود که سازمان مجاهدین خلق یک فرقه تروریستی تمام عیار می باشد که در ایران و خارج از ایران هیچ پایگاهی بین مردم کشورش ندارد، بیان نماییم.

با احترام

بتول ملکی

فرقه مجاهدین میبایست با انتشار بیانیه ای اقدامات خشونت طلبانه را محکوم کرده و به راهکارهای دموکراتیک پایبند باشد

فرقه مجاهدین میبایست با انتشار بیانیه ای اقدامات خشونت طلبانه را محکوم کرده و به راهکارهای دموکراتیک پایبند باشد

 

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=3938

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

تلاش مذبوحانه مریم رجوی برای ممانعت از جداشدن اعضا

تلاش مذبوحانه مریم رجوی برای ممانعت از جداشدن اعضا

تیرانا، آلبانی، یازدهم مارس ۲۰۱۸ بر اساس اطلاعات کسب شده از داخل تشکیلات فرقه رجوی …