723 بازدید
پیام اختصاصی کانون صلح و آزادی دنا در پی افزایش روند آزادی اسرای فرقه مجاهدین

پیام اختصاصی کانون صلح و آزادی دنا در پی افزایش روند آزادی اسرای فرقه مجاهدین

کادرمدیریت کانون صلح و آزادی دنا

وین، اتریش

با کمال شادمانی و خوشبختی شاهد بودیم که در طی روزها و ماههای گذشته تعدادی از اسرای فرقه رجوی که با شهامت و جسارت کامل و تحسین برانگیز خود را از چنگالهای این دیو پلید و بیدادگر(مسعود رجوی و جنایتکاران مزدبگیرش) رها کرده اند پا به دنیای آزاد گذاشته و پس از سالها اسارت، زندان، خفقان و بیدادگری طعم شیرین آزادی را چشیدند.

اعضای کانون صلح و آزادی دنا، در راستای اهداف و فعالیتهای انساندوستانه و حقوق بشری خویش، همواره در کنار این دوستان قرار داشته و با ارائه مشاوره های فکری یار و یاور این دوستان رها شده از چنگالهای خونین رجوی بوده اند. بر خود میبالیم از اینکه این افتخار را داریم که به گوشه ای از زخمهای این قربانیان باند جنایتکار رجوی مرحم گذاشته و یاورشان باشیم.

اعضای کانون صلح و آزادی دنا بسیار شادمان بوده که شاهد آزادی این دوستان گرامی میباشیم و به تک تک این دوستان شادباش عرض میکنیم. شادباش از این بابت که این دوستان گرامی از شر دیو پلید اردوگاه کار اجباری اشرف نجات پیدا کرده و پس از سالها اسارت، درد و رنج، اینک میتوانند آزادانه، سرنوشت خودشان را رقم زده و آینده شان را بسازند.

پرواضح است که در این ایام کمی صبر و بردباری کمک شایانی میتواند برای این دوستان باشد. امیدواریم که فعالین و سازمانهای حقوق بشری نیز در این راستا از ارائه کمکهای لازم به این دوستان دریغ ننمایند. کلیه نهادها و سازمانهای بین المللی بویژه صلیب سرخ جهانی بر ویژه بودن کیس این افراد تأکید دارند، با توجه به این اصل، امید است که دول کشورهای اروپائی، آمریکا و کانادا در اسرع وقت به وضعیت این افراد رسید گی کرده و به درخواست پناهنده گی این دوستان رها شده جواب مثبت دهند.

طی روزهای گذشته دیدار و گفتگوهائی با تعدادی از افراد رها شده از شر فرقه مذهبی و خرابکارمجاهدین خلق که به تاز گی به اروپا رسیده اند داشتیم که فعلاٌ از ذکر نامشان خودداری کرده،اما در همین راستا به اطلاع خانواده های محترم این دوستان میرسانم که همگی این افراد درسلامت کامل بسر برده و جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد.

بار دیگر برآماده گی همه اعضای کانون صلح و آزادی دنا مبنی بر ارائه مشاوره های فکری به این دوستان گرامی تأکید مینمایم. شماره تلفن و آدرس ایمیل کانون در سایت وجود دارد دوستان میتوانند ضمن تماس با ما و طرح سؤالات خویش از مشاوره های فکری و تجربیات ارزشمند کانون صلح و آزادی دنا برخوردار شوند.

رجوی و همدستان جنایتکارش بدانند که دوران بیدادشان رو به پایان بوده و بساط ظلم و جنایتشان درعراق برچیده خواهد شد.

با امید بررهائی سریعترسایردوستانی که همچنان اسیرشیادی های باندتبهکار و تروریست پرور رجوی میباشند.

 

لینک کوتاه: http://www.nimnegah.org/farsi/?p=2453

درباره ی آرش رضایی

مدیر وبسایت خبری، تحلیلی نیم نگاه

همچنین ببینید

روزنامه ایندیپندنت انگلستان: کلنل ضد اطلاعات سابق آلبانی می گوید “فرقه رجوی مانند مافیا عمل می کنند”

روزنامه ایندیپندنت انگلستان: کلنل ضد اطلاعات سابق آلبانی می گوید “فرقه رجوی مانند مافیا عمل می کنند”

روزنامه ایندیپندنت انگلستان: کلنل ضد اطلاعات سابق آلبانی می گوید “فرقه رجوی مانند مافیا عمل …